MENU

Aktuálne akcie

JESENNÉ ZĽAVY

S nami leto v septembri nekončí! Využite naše jesenné zľavy na všetky termíny od 01.10.2023 a vycestujte s nami za zážitkami.

Jesenné zľavy sú platné od 01.09.2023 do 30.09.2023. Zľavy nie sú kombinovateľné s vernostnými zľavami.

 

Zobraziť

Prečo CK
Victory Travel ?

Dobrodružno poznávacie zájazdy do celého sveta organizujeme už od roku 2003. Garantujeme autentické cestovateľské zážitky na celý život, priateľský prístup a kvalitných sprievodcov. Cestujeme v malých skupinkách, aby ste sa necítili ako na teambuildingu čínskej fabriky. ;-) S nami uvidíte, ochutnáte a spoznáte svet aj nad rámec programu zájazdu - s nami sa dostanete každej krajine pod kožu. Naše ceny sú konečné a transparentné. Chcete cestovať so svojimi priateľmi vo vami zvolenom termíne? Radi vám pripravíme ponuku na mieru, presne podľa vašich požiadaviek.

Blog

Mjanmarsko

Zem plná pokladov

15.06.2020 | Martina Trginová

Podcast

06.11.2019

NA CESTE_FM Stopom po afrike

Afrika

So zájazdom sme spolu s Timeou Marcincakovou boli naozaj maximalne spokojní cez organizaciu presuny ubytovanie vsetko bolo z nasho pohladu zlvadnute a pripravené na 100%. Taktiež praca Martina v kazdom smereme zvladnuta maximalne profesionalne. Sačima je zbytocne opisovat ten je jednoducho na tuto pracu stvorený udrzte si ho tam. Zamna a za priatelku este raz vsetko 100%. Dakujem este raz cely zajadz bol super.

René Chrin

Ázia 2022

© 2023 CK Victory Travel. Developed by invibe