MENU

Victory Covid Garancia

Garancia bezpečného cestovania.

Victory Covid Garancia

VICTORY COVID GARANCIA

COVID-19 ovplyvňuje naše životy už niekoľko mesiacov. Mnohé opatrenia po celom svete nám komplikujú cestovanie, avšak krajiny sa postupne otvárajú, učíme sa s vírusom žiť a situácia sa normalizuje. Ponuka zájazdov na budúci rok, ktorú sme pre vás pripravili, odráža aktuálnu situáciu a pri rešpektovaní všetkých opatrení a štandardov predstavuje bezpečnú alternatívu, ako s nami opäť spoznávať krásy našej planéty.

Aby bola vaša dovolenka nielen komfortná a bezpečná, ale aby sme eliminovali aj riziko straty vami vynaložených finančných prostriedkov, najmä v prípade pozitívneho testu pred odchodom na zájazd, pripravili sme pre vás VICTORY COVID GARANCIU.

Čo zahŕňa VICTORY COVID GARANCIA?

01

GARANCIU VRÁTENIA PEŇAZÍ

v prípade nemožnosti cestovať na zájazd z dôvodu pozitívneho testu na COVID-19. Podmienkou je uzatvorenie cestovného poistenia pri podpise Zmluvy o zájazde.

Čo to pre mňa znamená?

Znamená to, že ak budete mať pred zájazdom pozitívny test na COVID-19, bude sa to riešiť najprv cez poisťovňu ako poistná udalosť a ak vám poisťovňa nepreplatí 100% uhradenej ceny zájazdu, doplatíme vám vzniknutý rozdiel a vy tak neprídete o žiadne peniaze. (Doplácaný rozdiel sa vzťahuje len na cenu zájazdu a nie na objednané služby navyše ako napr. biznis letenka, vyšší štandard ubytovania,…)

Čo moji spolucestujúci?

VICTORY TRAVEL GARANCIA sa vzťahuje na každú osobu, ktorá je s vami na zmluve o zájazde a nebude sa chcieť zájazdu bez vás zúčastniť. Rovnako tu platí, že vám vyrovnáme vzniknutý rozdiel medzi sumou, ktorú vám vráti poisťovňa a cenou zájazdu na Zmluve o zájazde.

02

PCR TEST PRED ODCHODOM NA ZÁJAZD

na náklady CK, v prípade že jedna z cieľových krajín takýto test vyžaduje.

Kedy preplácate testy na COVID-19?

PCR test pred odletom na zájazd vám preplatíme, ak to bude daná destinácia vyžadovať. Ak to nebude daná destinácia vyžadovať, odporúčame vám ísť na antigénové testy, ktoré sú bezplatné. Budete mať tak istotu, že nie ste nakazený a vyhnete sa tak prípadným problémom.

03

RÚŠKO A DEZINFEKČNÝ PROSTRIEDOK

pre každého cestujúceho pred odchodom na zájazd.

04

VICTORY COVID GARANCIA JE ZDARMA

a tieto podmienky platia pri objednaní zájazdu od 01. 03. 2021 do 31.03.2021.

Ako to bude po návrate na Slovensko?

Aktuálne informácie nájdete na: https://www.mzv.sk/cestovanie/covid19/karantena-podmienky-navratu-do-sr

To znie super! Chcem si pozrieť ponuku zájazdov!

Ponuka zájazdov

© 2021 CK Victory Travel. Developed by invibe