MENU

Victory Covid Garancia

Garancia bezpečného cestovania.

Victory Covid Garancia

VICTORY COVID GARANCIA

COVID-19 ovplyvňuje naše životy už niekoľko mesiacov. Mnohé opatrenia po celom svete nám komplikujú cestovanie, avšak krajiny sa postupne otvárajú, učíme sa s vírusom žiť a situácia sa normalizuje. Ponuka zájazdov na budúci rok, ktorú sme pre vás pripravili, odráža aktuálnu situáciu a pri rešpektovaní všetkých opatrení a štandardov predstavuje bezpečnú alternatívu, ako s nami opäť spoznávať krásy našej planéty.

Aby bola vaša dovolenka nielen komfortná a bezpečná, ale aby sme eliminovali aj riziko straty vami vynaložených finančných prostriedkov, najmä v prípade pozitívneho testu pred odchodom na zájazd, pripravili sme pre vás VICTORY COVID GARANCIU.

Čo zahŕňa VICTORY COVID GARANCIA?

01

GARANCIU VRÁTENIA PEŇAZÍ

v prípade nemožnosti cestovať na zájazd z dôvodu pozitívneho testu na COVID-19. Podmienkou je uzatvorenie cestovného poistenia pri podpise Zmluvy o zájazde.

Čo to pre mňa znamená?

Znamená to, že ak budete mať pred zájazdom pozitívny test na COVID-19, bude sa to riešiť najprv cez poisťovňu ako poistná udalosť a ak vám poisťovňa nepreplatí 100% uhradenej ceny zájazdu, doplatíme vám vzniknutý rozdiel a vy tak neprídete o žiadne peniaze. (Doplácaný rozdiel sa vzťahuje len na cenu zájazdu a nie na objednané služby navyše ako napr. biznis letenka, vyšší štandard ubytovania,…)

Čo moji spolucestujúci?

VICTORY TRAVEL GARANCIA sa vzťahuje na každú osobu, ktorá je s vami na zmluve o zájazde a nebude sa chcieť zájazdu bez vás zúčastniť. Rovnako tu platí, že vám vyrovnáme vzniknutý rozdiel medzi sumou, ktorú vám vráti poisťovňa a cenou zájazdu na Zmluve o zájazde.

02

RÚŠKO A DEZINFEKČNÝ PROSTRIEDOK

pre každého cestujúceho pred odchodom na zájazd.

03

VICTORY COVID GARANCIA JE ZDARMA

a tieto podmienky platia pri objednaní zájazdu do 31.12.2021.

Ako to bude po návrate na Slovensko?

Aktuálne informácie nájdete na: https://www.mzv.sk/cestovanie/covid19/karantena-podmienky-navratu-do-sr

To znie super! Chcem si pozrieť ponuku zájazdov!

Ponuka zájazdov

© 2021 CK Victory Travel. Developed by invibe