MENU

CESTA OKOLO SVETA

Alt Text!
10

AMERIKA / ÁZIA / OCEáNIA

CESTA OKOLO SVETA

KONEČNÁ cena od 7050 €

Svet je nádherný! Doprajte si autentické zážitky! Vaše chuťové poháriky sa tešia na množstvo exotických jedál, Vaše uši na množstvo hudby... Niekedy nie je čas vypočuť si celý album. Niekedy je fajn vypočuť si výberovku od Vášho obľúbeného DJa. Tak je to aj s touto cestou. Tu je naša výberovka. Kluby, bary, ľudia, pamiatky, jedlá... Kokteil vôní. Intenzívne dobrodružstvo poznania. V exkluzívne malej skupine – Cesta okolo sveta. Ak ste na niektorom z miest v programe už boli – poďte sa pozrieť, čo sa zmenilo a dať si drink vo Vašom obľúbenom bare.

Krajina
Čile, Japonsko, Thajsko, Nový Zéland, Austrália, Francúzska Polynézia
Typ
Expedícia, Pláž, Naše Naj
Na TAHITI prejdeme DÁTUMOVÚ HRANICU a získame deň navyše!

Prečo by sme sa vracali? Pôjdeme stále ďalej a spravíme VEĽKÝ OKRUH PLANÉTOU ZEM

  • Doprajte si – aspoň raz život obleťte zemeguľu! Keď už ste u protinožcov – bližšie ako domov máte do Polynézie.
  • Odtiaľ je len na skok na koniec sveta k tajomným sochám Veľkonočného ostrova a zrazu je najbližší kontinent Amerika intenzívne poznávanie aj pohoda a relax – CESTA OKOLO SVETA S CK VICTORY TRAVEL za najlepšiu cenu na trhu.
  • Cena zahŕňa
  • Cena nezahŕňa
  • Príplatky
  • Dôležité vedieť
Medzinárodnú letenku, sprievodcu CK Victory Travel a miestnych sprievodcov podľa potreby, všetky prelety, ubytovanie s raňajkami v 3* a 4* hoteloch, prenajatú dopravu klimatizovaným autobusom a letiskové transfery, poistenie CK proti insolventnosti, letiskové poplatky, palivové taxy a servisné príplatky.

Víza, bakšišné, stravu okrem uvedenej, vstupné, poistenie liečebných nákladov, fakultatívne výlety.

Príplatok za jednolôžkovú izbu: 1 500 €

Medzinárodnú letenku, sprievodcu CK Victory Travel a miestnych sprievodcov podľa potreby, všetky prelety, ubytovanie s raňajkami v 3* a 4* hoteloch, prenajatú dopravu klimatizovaným autobusom a letiskové transfery, poistenie CK proti insolventnosti, letiskové poplatky, palivové taxy a servisné príplatky.

Víza, bakšišné, stravu okrem uvedenej, vstupné, poistenie liečebných nákladov, fakultatívne výlety.

Príplatok za jednolôžkovú izbu: 1 500 €

Program zájazdu
 
1.- 4. deň:

Odlet z EURÓPY a prílet do ÁZIE. Víta nás hlavné mesto THAJSKA – BANGKOK. Skvelé kluby a bary. Prehliadka Kráľovského paláca, autentická aj turistická atmosféra na ulici Khao San. Nemravný „ženský cirkus“ vo štvrti Pat Pong vykompenzujeme duchovnom v budhistických chrámoch. Ochutnáte to najlepšie tropické ovocie na plávajúcich trhoch, možnosť návštevy „kobrej show“. Necháme sa rozmaznávať ázijskou pohostinnosťou a masážami. Dokonalá aklimatizácia, pokojná budhistická nálada. Jet leg je za nami a pred nami intenzívny program. Prelet do TOKIA.

5. – 8. deň:

JAPONSKO – krajina vychádzajúceho slnka je iná ako všetko, čo ste doteraz zažili. TOKIO – šintoistická svätyňa Meidži Džingú, tokijská Champs-Élysées v Omoto Sanno. Cez Dúhový most do Odaiba s najkrajším výhľadom na Tokio. Cesta šinkanzenom do meste ÓSAKA. Elektrotechnické aj gastronomické centrum krajiny. Vyhliadka zo Sky building, rušná trieda Dótomburi. Povieme si o samurajoch a o nindža bojovníkoch. Výlet do KJÓTO. Návšteva najkrajších chrámov, záhrady, sochy, bambusové lesy, sakury. Štvrť gejší.

Prelet z ÁZIE do AUSTRÁLIE.

9. – 12. deň:

Víta nás SYDNEY. V najznámejšom meste najmenšieho kontinentu si doprajeme najkrajšie výhľady na prístav Darling, zastavíme sa vo svetoznámom akváriu. Slávna budova Opery a most Harbour Bridge. Celodenný výlet do národného parku Blue Mountains, pod ochranou UNESCO. Cestou k nemu sa pristavíme v Olympijskom parku. Po jeho návšteve sa už ocitáme na mnohých krásnych miestach vytvorených prírodou, medzi ktorými vynikajú najmä Tri sestry. Prečo získali takéto zaujímavé pomenovanie? Povieme si na mieste. Aboridžinci. Vôňa eukalyptov, vodopády KATOOMBA. Klokany aj koaly. Do Sydney sa vrátime štýlovo na palube lode, ktorá nás dovezie priamo do prístavu vedľa Opery. Posledný deň využijeme na nákup suvenírov, na relax a na kúpanie sa na známej Bondi pláži. Prelet na NOVÝ ZÉLAND. Bývalé hlavné mesto AUCKLAND si pozrieme z najvyššej stavby na južnej pologuli – zo Sky Tower. Presunieme sa do oblasti ROTORUA, kde žije najväčšia komunita Maorov. Zatancujeme si s nimi Haka? Filmové scenérie a „hobitie“ domčeky.

Odlet do OCEÁNIE.

13. – 15. deň:

Prílet do magickej francúzskej POLYNÉZIE, na ostrov TAHITI, do PAPEETE. Preletíme DÁTUMOVÚ HRANICU a získame deň navyše! Práve tento deň naviac zachránil stávku Phileasa Fogga vo Verneho knihe Cesta okolo sveta za 80 dní. Rušný trh, pešia prechádzka mestom. Na MOOREA si naplno vychutnáme rozprávkovú flóru a čaro tropického ostrova. Záujemcovia si prejdú cez ananásové plantáže a COOKOVU zátoku. Možnosť bicyklovania sa, šnorchlovania či potápania sa s rajami aj so žralokmi. Oddych v raji. Prelet na koniec sveta – VEĽKONOČNÝ OSTROV.

16. – 19. deň:

RAPA NUI alebo VEĽKONOČNÝ OSTROV. Odtiaľto je jedinou viditeľnou pevninou Mesiac! Navštívime to najzaujímavejšie na severe, na západe aj na východnom pobreží. Návšteva kultového miesta ORONGO a zaplavený kráter sopky RANO KAU. Skalné steny AHU VINAPU. Turistická HANGAROA. Kráter PUNA PAU a lávová jaskyňa PAHU. Sedem nádherných sôch moai v AHU AKIVI – sú jediné, ktoré sú vo vnútrozemí a hľadia k oceánu. Najfotografovanejšie AHU.

Prelet do JUŽNEJ AMERIKY.

20. – 22. deň:

Hlavné mesto SANTIAGO DE CHILE bude pre nás návratom do modernej civilizácie. Skvelé stejky a víno. Bohémska štvrť Bellavista. Prezidentský palác, Námestie Ústavy so sochou zvrhnutého prezidenta Allendeho, PLAZA DE ARMAS s úžasnou katedrálou. Lanovkou sa vyvezieme na kopec SAN CRISTÓBAL, kde si užijeme výhľady na mesto pod Andami. Večerný odlet do EURÓPY a príchod domov.Trasa zájazdu
VIEDEŇ – BANGKOK – TOKIO – ÓSAKA – SYDNEY – AUCKLAND – TAHITI – MOOREA – VEĽKONOČNÝ OSTROV – SANTIAGO DE CHILE – VIEDEŇ

Veľmi zážitkova cesta, plná prekvapení nad rámec oficiálneho programu. Veľká vďaka Zuzke a Jurajovi, za ochotu, ústretovosť a profesionalitu.

Tatiana Valentová

Európa 2020

© 2020 CK Victory Travel. Designed by Provocation bureau | Developed by invibe