CK Victory Travel - India

India - poznávacie zájazdy a dovolenky

CK Victory Travel - India

PREČO India S VICTORY TRAVEL

Poznávací zájazd do Indie so skúsenými sprievodcami CK Victory Travel. Vďaka našim dlhoročným skúsenostiam, výborným vzťahom a spoľahlivým miestnym partnerom v Indii si užijete vašu dovolenku bez nepríjemných prekvapení. Vaša bezpečnosť, pohodlie a kvalitné poznávanie sú pre nás prvoradé. Preštudujte si naše prepracované itineráre a spoznajte rozmanitú Indiu vo všetkých jej podobách. Od monumentálneho Taj Mahal, po šokujúce rituály na posvätnej rieke Ganga vo Varanasi. 

NAJBLIŽŠIE ZÁJAZDY do Indie

POVEDALI O Indii S VICTORY TRAVEL

Povedali o nás - Victory Travel
Povedali o nás - Victory Travel
Povedali o nás - Victory Travel
Povedali o nás - Victory Travel
Povedali o nás - Victory Travel
Povedali o nás - Victory Travel

Sprievodkyňa pani Zuzana Knezlová urobila pre kolektív až neuveriteľne veľa. Jej ľudský a odborný prístup zasluhuje obdiv. Cestoval som s vami už na pár zájazdov a vždy ste mali kvalitných sprievodcov. Len tak ďalej.

Peter V. Ázia

Celý zájazd išlo všetko podľa vopred stanoveného harmonogramu. Sprievodkyňa Zuzka Knezlová je výborná, empatická, komunikatívna, vtipná a odborne veľmi pripravená.

Dušan K. Ázia

To najlepšie z Indie bol veľmi pekný zájazd, predčil moje očakávania, hlavne pokiaľ ide o historické pamiatky. Ivan

Ivan Ondrejička Ázia

Plne som spokojný,a ďakujem že môžem s vami cestovať

Karol Karsai Ázia

Celý zájazd bol perfektne pripravený a všetko išlo podľa plánu. Sprievodkyňa Zuzka Knezlová bola neuveriteľná a ak sú aj ostatní sprievodcovia ako Zuzka, budem chodiť iba s vami :)

Marin P. Ázia

Veliká spokojnost, ďěkuji. Skupinka do 15 osob je pro tento typ zájezdů optimální a když se sejde dobrá parta, je to super. Průvodkyně Zuzka Knezlová byla skvělá, energická, rozhodná, vtipná a vždy si věděla rady se všetkým.

Naďa Č. Ázia

Z NÁŠHO MAGAZÍNU

Spoznajte nás bližšie

Video blog

Viac informácií

Premietania

Viac informácií