CK Victory Travel - Nepál

Nepál - poznávacie zájazdy a dovolenky

CK Victory Travel - Nepál

PREČO Nepál S VICTORY TRAVEL

V cestovnej kancelárii Victory Travel máme dlhoročnú spoluprácu a priateľské vzťahy s výbornými miestnymi partnermi, ktorí sa spolu s našimi školenými sprievodcami výborne starajú o všetky naše skupiny. Vydajte sa s nami na trek okolo Annapurny, úchvatný Mardi Himal trek, alebo menej náročný Poonhill trek s úžasnými výhľadmi a užite si Himaláje bez starostí. Naši nepálski horskí vodcovia dokonale poznajú všetky trasy a bezpečne vás prevedú trekmi bez výškovej choroby. Na našich poznávacích zájazdoch do Nepálu zažijete živé ulice Kathmandu, chrámy Bhaktapur, rafting na rieke Trisuli aj safari v národnom parku Chitwan. Vedeli ste že v Nepále stretnete nosorožce, tigre a krokodíly? Dovolenka v Nepále s CK Victory Travel vás príjemne prekvapí a bude nezabudnuteľným zážitkom.

NAJBLIŽŠIE ZÁJAZDY do Nepálu

POVEDALI O Nepále S VICTORY TRAVEL

Povedali o nás - Victory Travel
Povedali o nás - Victory Travel
Povedali o nás - Victory Travel
Povedali o nás - Victory Travel
Povedali o nás - Victory Travel
Povedali o nás - Victory Travel
Povedali o nás - Victory Travel

Všetko veľmi dobre zorganizované, sprievodcovia výborní. Ďakujem veľmi pekne

Katarína Kmecíková Ázia

Veliká spokojnost, ďěkuji. Skupinka do 15 osob je pro tento typ zájezdů optimální a když se sejde dobrá parta, je to super. Průvodkyně Zuzka Knezlová byla skvělá, energická, rozhodná, vtipná a vždy si věděla rady se všetkým.

Naďa Č. Ázia

Celý zájazd bol perfektne pripravený a všetko išlo podľa plánu. Sprievodkyňa Zuzka Knezlová bola neuveriteľná a ak sú aj ostatní sprievodcovia ako Zuzka, budem chodiť iba s vami :)

Marin P. Ázia

Na zájazde Veľký okruh Nepálon + Poon Hill trek bolo všetko ok - nad naše očakávania. Určite služby Victory Travel opäť využijeme.

Katarína Valovič Kapustová Ázia

Potvrdzujem a vyzdvihujem vysokú profesionalitu, ľudský prístup, spoľahlivosť, zodpovednosť , priateľskú atmosféru, ochotu pomôcť všetkých sprievodcov, vašich i nepálskych. Vrele odporučím každému známemu cestovať s Victory Travel. Nebol nikde zádrhel. Srdečne pozdravujem.

Alžbeta Franerová Ázia

Celý zájazd išlo všetko podľa vopred stanoveného harmonogramu. Sprievodkyňa Zuzka Knezlová je výborná, empatická, komunikatívna, vtipná a odborne veľmi pripravená.

Dušan K. Ázia

Sprievodkyňa pani Zuzana Knezlová urobila pre kolektív až neuveriteľne veľa. Jej ľudský a odborný prístup zasluhuje obdiv. Cestoval som s vami už na pár zájazdov a vždy ste mali kvalitných sprievodcov. Len tak ďalej.

Peter V. Ázia

Z NÁŠHO MAGAZÍNU

Spoznajte nás bližšie

Video blog

Viac informácií

Premietania

Viac informácií