CK Victory Travel - Čína

Čína - poznávacie zájazdy a dovolenky

CK Victory Travel - Čína

PREČO Čína S VICTORY TRAVEL

Vydajte sa na dobordružnu dovolenku do Číny s Victory Travel! Preskúmajte staroveké divy Veľkého Čínskeho múru, živú kultúru Pekingu a modernú panorámu Šanghaja. Naši skúsení sprievodcovia v spolupráci so spoľahlivými miestnymi partnermi zaisťujú dôkladné a bezproblémové poznávanie ikonických pamiatok, ako je Zakázané mesto a Terakotová armáda. Vydajte sa do srdca čínskych tradícií v Xi'ane a ponorte sa do malebnej krajiny Guilin. Vyberte si poznávací zájazd do Číny s CK Victory Travel. 

NAJBLIŽŠIE ZÁJAZDY do Číny

POVEDALI O Číne S VICTORY TRAVEL

Povedali o nás - Victory Travel
Povedali o nás - Victory Travel
Povedali o nás - Victory Travel
Povedali o nás - Victory Travel
Povedali o nás - Victory Travel

Veliká spokojnost, ďěkuji. Skupinka do 15 osob je pro tento typ zájezdů optimální a když se sejde dobrá parta, je to super. Průvodkyně Zuzka Knezlová byla skvělá, energická, rozhodná, vtipná a vždy si věděla rady se všetkým.

Naďa Č. Ázia

Sprievodkyňa pani Zuzana Knezlová urobila pre kolektív až neuveriteľne veľa. Jej ľudský a odborný prístup zasluhuje obdiv. Cestoval som s vami už na pár zájazdov a vždy ste mali kvalitných sprievodcov. Len tak ďalej.

Peter V. Ázia

Zájazd bol výborne zorganizovaný a delegátky veľmi milé, ochotné. Teším sa na ďalšie spoznávanie iných krajín.

Magdaléna Kubincová Ázia

Celý zájazd bol perfektne pripravený a všetko išlo podľa plánu. Sprievodkyňa Zuzka Knezlová bola neuveriteľná a ak sú aj ostatní sprievodcovia ako Zuzka, budem chodiť iba s vami :)

Marin P. Ázia

Celý zájazd išlo všetko podľa vopred stanoveného harmonogramu. Sprievodkyňa Zuzka Knezlová je výborná, empatická, komunikatívna, vtipná a odborne veľmi pripravená.

Dušan K. Ázia

Z NÁŠHO MAGAZÍNU

Spoznajte nás bližšie

Video blog

Viac informácií

Premietania

Viac informácií