CK Victory Travel - Juhoafrická republika

Juhoafrická republika - poznávacie zájazdy a dovolenky

CK Victory Travel - Juhoafrická republika

PREČO Juhoafrická republika S VICTORY TRAVEL

Poznávací zájazd do Juhoafrickej republiky v podaní cestovnej kancelárie Victory Travel s dlhoročnými skúsenosťami a kvalitnými miestnymi partnermi je zárukou silných zážitkov na celý život. Juhoafrická republika je krajinou pulzujúcich miest, úchvatnej prírody, bohatého kultúrneho dedičstva a mimoriadnej divočiny. Na dovolenke do Juhoafrickej republiky s CK Victory Travel si užijete najkrajše mesto Afriky, Kapské mesto v obkolesení Stolovej hory, Lion’s Head a Devil’s Peak. Safari v národnom parku Kruger, výhľady na Blyde River Canyon, tretí najväčší kaňon sveta plný zelene alebo fascinujúcu Panorama Route! Pri Myse Dobre Nádeje stretnete kolóniu tučniakov, jedinú svojho druhu v Afrike.

 

NAJBLIŽŠIE ZÁJAZDY do Juhoafrickej republiky

POVEDALI O Juhoafrickej republike S VICTORY TRAVEL

Povedali o nás - Victory Travel
Povedali o nás - Victory Travel
Povedali o nás - Victory Travel
Povedali o nás - Victory Travel
Povedali o nás - Victory Travel
Povedali o nás - Victory Travel
Povedali o nás - Victory Travel

Ďakujeme Vám krásne za superné zážitky, sprievodcovi Tiborovi za jeho ústretovosť, trpezlivosť a porozumenie. VEĽKÉ ĎAKUJEM.

Gabriela Princová Afrika

Bylo to báječné, i víc než na 100 procent odvedená práce a ve společnosti báječných lidí. Co víc si přát?

Lenka Bernardova Afrika

Program zájazdu bol skvelý a sprievodca Ruddi bol nabitý znalosťami, ústretový, optimistický, zodpovedný, spontánny a milý. Celý zájazd hodnotím veľmi pozitívne.

Ivica L. Afrika

Zájazd bol logisticky veľmi dobre koncpiovaný. Sprievodca Ruddi podal profesionálny výkon, bol vždy ochotný a promptne reagoval na požiadavky / otázky účastníkov. Svojimi hlbokými vedomosťami o Afrike dodal zájazdu vysokú pridanú hodnotu.

Andrej Š. Afrika

Neskutečné vstřícný a ochotný Tibor…opět SKVĚLÁ DOVOLENÁ bez jakékoliv skvrnky👍

Jana Rollová Afrika

Skvelá dovolenka, výborne zorganizovaný program, so sprievodcami, ktorí pripravili nadupaný program nielen s poznávaním zaujímavej krajiny, ochutnávkou miestnych špecialít, k tomu super pesničkár a super partia. Ešte raz ďakujem BJ

Alžbeta Jelinková Afrika

Vyjadrujeme veľkú spokojnosť s náročným zájazdom v južnej Afrike, ktorý ako švajčiarske hodinky viedol super chalan Rudy . Bol to náš 7 poznávací zájazd s CK Victory Travel. Chalani robíte to zodpovedne!

Božena Čapičíková Afrika

Z NÁŠHO MAGAZÍNU

Spoznajte nás bližšie

Video blog

Viac informácií

Premietania

Viac informácií