CK Victory Travel - Ekvádor

Ekvádor - poznávacie zájazdy a dovolenky

CK Victory Travel - Ekvádor

PREČO Ekvádor S VICTORY TRAVEL

Preskúmajte Ekvádor s Victory Travel na nezabudnuteľnom poznávacom zájazde v Južnej Amerike. Naši profesionálni sprievodcovia, v spolupráci s dlhoročnými miestnymi partnermi vám prinesú pohlcujúce dobrodružstvo a bezproblémovú kombináciu objavovania a oddychu. Vo Victory Travel sa môžeme pochváliť najprepracovanejšími itinerármi na ostrovoch Galapágy. Navštívte výnimočné ostrovy Santa Cruz, Isabela, San Cristóbal, Espaňola, Bartolomé, North Seymour s množstvom fascinujúcich endemických druhov živočíchov. S nami spoznáte historické skvosty Quita, jedného z najkrajších miest Južnej Ameriky. Cestujeme v malých skupinkách, vďaka čomu bude vaša dovolenka v Ekvádore autentickejšia. 

NAJBLIŽŠIE ZÁJAZDY do Ekvádoru

POVEDALI O Ekvádore S VICTORY TRAVEL

Povedali o nás - Victory Travel
Povedali o nás - Victory Travel

Ahoj, tak jsem se dneska dívala na české nabídky zájezdu na Galapágy. Musím tě pochválit, vyhrál jsi proti všem. Nabídky jsou tak ploché a jenom na obydlené ostrovy. Dávám ti 1*!!!! Jsi skvělýýý! Už se těším do Mongolska :) (zájazd Galapágy s Petrom Koutným)

Jana Mrázková Amerika

Veľká vďaka CK Victory a menovite Peťovi za perfektnú cestu po Galapágoch, Pestrý program a pritom uvoľnená a nenútená atmosféra :-) Naozaj výnimočné!

Martin Krupa Amerika

Z NÁŠHO MAGAZÍNU

Spoznajte nás bližšie

Video blog

Viac informácií

Premietania

Viac informácií