CK Victory Travel - Bolívia

Bolívia - poznávacie zájazdy a dovolenky

CK Victory Travel - Bolívia

PREČO Bolívia S VICTORY TRAVEL

Poznávací zájazd do Bolívie so skúsenými sprievodcami CK Victory Travel bude aj vďaka našim dlhoročným skúsenostiam, výborným vzťahom a spoľahlivým partnerom pre vás úžasná dovolenka. Vaša bezpečnosť, pohodlie a kvalitné poznávanie sú pre nás prvoradé. Preštudujte si naše prepracované itineráre a spoznajte nezabudnuteľnú Bolíviu vo všetkých jej podobách. Ponúkame vám dobrodružstvo poznania pri jazere Titicaca, na ostrove Los Uros, či na najväčšej soľnej pláni sveta Salar de Uyuni. V prvom hlavnom meste Bolívie - La Paz navštívime Plazza Murillo, kostol San Francisko, kde nebudeme ďaleko od uličky s trhom čarodejníkov. 

NAJBLIŽŠIE ZÁJAZDY do Bolívie

POVEDALI O Bolívii S VICTORY TRAVEL

Povedali o nás - Victory Travel
Povedali o nás - Victory Travel
Povedali o nás - Victory Travel
Povedali o nás - Victory Travel
Povedali o nás - Victory Travel
Povedali o nás - Victory Travel

Trasa zájazdu bola naozaj skvelá a všetko klaplo podľa plánu. Najmä chcem vyzdvihnúť prácu, erudovanosť a obetavosť sprievodcu Bohdana s jeho encyklopedickými vedomosťami. Ďakujem

Roman K. Amerika

Najlepsia poznavacka aku som zazila. Dakujem velmi pekne

Alena Revalová Amerika

Trasa zájazdu bola skvelá a videli sme všetko, čo bolo aj sľúbované. Sprievodcu Rasťa by mali naklonovať :) Bol ústretový, milý, usmievavý človek, ktorý robí, čo ho baví, je maximálne profesionálny a ochotný pomôcť v každej situácií.

Eva M. Amerika

Zajazd bol vyborne zorganizovany, Peto mal vsetko pod kontrolou, nevyrusili ho ani strajky. Dany region ma zmaknuty. Posobil upokojujuco a velmi doveryhodne a zodpovedne. Citili sme, ze sa mozeme na neho spolahnut a mozog si na tejto dovolenke paradne oddychol. 

Martina Janíková Amerika

Sprievodca Filip G. bol vynikajúci vo všetkých oblastiach - znalosť tématiky, organizačné schopnosti, výborná zorientovanosť vo všetkých navštívených štátoch. Celý zájazd dopadol super. Ďakujem!

Mária S. Amerika

Oceňujem komplexné vedomosti (ekonomické, geografické, spoločenské, jazykové, etnografické,..) sprievodcu Bohdana. Bol veľmi príjemným sprievodcom. Taktiež všetky transfery (lietadlá, autobusy, lode) plynuje nadväzovali a boli načas. Celý zájazd dopadol veľmi dobre. Ďakujem

Helena K. Amerika

Z NÁŠHO MAGAZÍNU

Spoznajte nás bližšie

Video blog

Viac informácií

Premietania

Viac informácií