CK Victory Travel - Guatemala

Guatemala - poznávacie zájazdy a dovolenky

CK Victory Travel - Guatemala

PREČO Guatemala S VICTORY TRAVEL

Vydajte sa na poznávací zájazd do Guatemaly s Victory Travel, kde vás naši profesionálni sprievodcovia zavedú k najpôsobivejším pamiatkam a skrytým drahokamom krajiny. Preskúmajte staroveké divy Tikalu, objavte pulzujúcu kultúru Antiguy a ponorte sa do krásy jazera Atitlán. Naši miestni partneri a vyškolení sprievodcovia zaisťujú autentický zážitok, ktorý ponúka pohľad do bohatej histórie a tradícií Guatemaly. Vďaka špičkovým itinerárom zaručujeme bezproblémovú cestu, spájajúcu kultúrne objavovanie a dobrodružstvo v prírode. Dôverujte Victory Travel pre jedinečnú dovolenku v Guatemale.

NAJBLIŽŠIE ZÁJAZDY do Guatemaly

POVEDALI O Guatemale S VICTORY TRAVEL

Povedali o nás - Victory Travel
Povedali o nás - Victory Travel
Povedali o nás - Victory Travel
Povedali o nás - Victory Travel
Povedali o nás - Victory Travel
Povedali o nás - Victory Travel
Povedali o nás - Victory Travel
Povedali o nás - Victory Travel

Sprievodca Tamo bol vynikajúci. Vždy nás zobral na lokálne turistické jedlá a miesta, čo sme všetci veľmi ocenili. Ďakujem za super prístup ako cestovke tak aj Tamovi.

Peter D. Amerika

Dobře vymyslený program - ve 14 dnech celá Střední Amerika. Ubytovaní bylo naprosto super! Pruvodce Tamo je skvělý chlap a výborný servis v cestovce - devčatá v kancelárií.

Richard J. Amerika

Sprievodca Tamo bola fantastický a lepšieho som ešte nikde nemala. Mal skvelý prehľad o všetkých navštívených krajinách. Celková trasa zájazdu bola úplne dokonalá a nabudúceho pôjdem určite len s vami.

Alena R. Amerika

Zájazd bol veľmi pestrý - príroda, pamiatky, chuťové vnemy :) Sprievodca Tamo bolo mimoriadne skvelý, ochotný, ústretový. Na celom zájazde sa zišla skvelá partia rovnako zanietených ľudí po poznávaní, čo celý zážitok zo zájazdu len umocnilo.

Ivana H. Amerika

Bolo úplne super - na 100%. Super ubytovanie, super jedlo - hlavne street food. Sprievodca Tamo je veľmi priateľský, spontánny, pro-klientsky orientovaný. Naozaj 100% spokojnosť so všetkým.

Ivana K. Amerika

Maximálna spokojnosť !!!

Ľubomír KRAJČÍ Amerika

Zajazd bol velmi zaujimavy. Sprievodca bol starostlivy a snazil sa vsetko v pokoji zabezpecit. Za vsetko dakujeme. Vase sluzby budeme odporucat a urcite ich este vyuzijeme.😀

jana sladeckova Amerika

Chcem oceniť práci vášho sprievodcu Tama, ktorý sa nám celú cestu plne venoval, nikdy neukázal zlú náladu a keď bol čas, tak aj s nami cvičil :) Všetky problémy promptne vyriešil, takže cesta prebehla plynulo a vydeli sme aj mnoho mimo program. Ďakujem za skvelú organizáciu.

Dagmar K. Amerika

Z NÁŠHO MAGAZÍNU

Spoznajte nás bližšie

Video blog

Viac informácií

Premietania

Viac informácií