CK Victory Travel - Guatemala

Guatemala - poznávacie zájazdy a dovolenky

CK Victory Travel - Guatemala

PREČO Guatemala S VICTORY TRAVEL

Vydajte sa na poznávací zájazd do Guatemaly s Victory Travel, kde vás naši profesionálni sprievodcovia zavedú k najpôsobivejším pamiatkam a skrytým drahokamom krajiny. Preskúmajte staroveké divy Tikalu, objavte pulzujúcu kultúru Antiguy a ponorte sa do krásy jazera Atitlán. Naši miestni partneri a vyškolení sprievodcovia zaisťujú autentický zážitok, ktorý ponúka pohľad do bohatej histórie a tradícií Guatemaly. Vďaka špičkovým itinerárom zaručujeme bezproblémovú cestu, spájajúcu kultúrne objavovanie a dobrodružstvo v prírode. Dôverujte Victory Travel pre jedinečnú dovolenku v Guatemale.

NAJBLIŽŠIE ZÁJAZDY do Guatemaly

POVEDALI O Guatemale S VICTORY TRAVEL

Povedali o nás - Victory Travel
Povedali o nás - Victory Travel
Povedali o nás - Victory Travel
Povedali o nás - Victory Travel
Povedali o nás - Victory Travel
Povedali o nás - Victory Travel
Povedali o nás - Victory Travel
Povedali o nás - Victory Travel

Veľmi zaujímavá trasa zájazdu, široké spektrum objektov, mnoho zážitkov a sprievodca Tamo je skvelý chlapík hodný obdivu a pochvaly. Ďakujem!

Naďa K. Amerika

Celkovo veľká spokojnosť so zájazdom aj so sprievodcom Tamom. Tamo je skvelý sprievodca a hlavne skvelý človek. Radi s ním pôjdeme na akýkoľvek zájazd z ponuky Victory.

Stanislav M. Amerika

Chcem oceniť práci vášho sprievodcu Tama, ktorý sa nám celú cestu plne venoval, nikdy neukázal zlú náladu a keď bol čas, tak aj s nami cvičil :) Všetky problémy promptne vyriešil, takže cesta prebehla plynulo a vydeli sme aj mnoho mimo program. Ďakujem za skvelú organizáciu.

Dagmar K. Amerika

Sprievodca Tamo bol vynikajúci. Vždy nás zobral na lokálne turistické jedlá a miesta, čo sme všetci veľmi ocenili. Ďakujem za super prístup ako cestovke tak aj Tamovi.

Peter D. Amerika

Vysoko oceňujem prácu sprievodcu Tama a všetkých lokálnych sprievodcov. Bol to vynikajúci výkon a odnášam si skvelé zážitky.

Anna B. Amerika

Dobře vymyslený program - ve 14 dnech celá Střední Amerika. Ubytovaní bylo naprosto super! Pruvodce Tamo je skvělý chlap a výborný servis v cestovce - devčatá v kancelárií.

Richard J. Amerika

Trasa zájazdu bola úplne super. Sprievodca Tamo na jednotku, veselý, kompetentný, keď treba rázny, všetko výborne zorganizoval, mal kopu informácií a určite patrí medzi TOP sprievodcov.

Viera Š. Amerika

Bolo úplne super - na 100%. Super ubytovanie, super jedlo - hlavne street food. Sprievodca Tamo je veľmi priateľský, spontánny, pro-klientsky orientovaný. Naozaj 100% spokojnosť so všetkým.

Ivana K. Amerika

Z NÁŠHO MAGAZÍNU

Spoznajte nás bližšie

Video blog

Viac informácií

Premietania

Viac informácií