CK Victory Travel - Island

Island - poznávacie zájazdy a dovolenky

CK Victory Travel - Island

PREČO Island S VICTORY TRAVEL

Dovolenka na Islande, kde sa surová krása sopiek, ľadovcov a vodopádov stretáva s útulnou atmosférou miestnych pubov v najsevernejšom hlavnom meste, v Reykjavíku. Vo Victory Travel máme hlboko zakorenenú lásku k Islandu a naše skúsenosti s vami radi zdieľame na našich zájazdoch. Island sme preskúmali skrz na skrz a ukážeme vám tie najkrajšie zákutia vrátane malebného južného pobrežia, aj divokého vnútrozemia, kam iní nechodia. Vieme, že počasie na Islande môže byť nepredvídateľné, preto má váš sprievodca vždy pripravený plán B a niekedy dokonca plán C, čím zaisťuje vašu bezpečnosť a pohodlie za každých okolností. Cestujeme v malých skupinách vlastnými prenajatými autami, čím si zachovávame flexibilitu a priateľskú atmosféru.

NAJBLIŽŠIE ZÁJAZDY na Island

POVEDALI O Islande S VICTORY TRAVEL

Povedali o nás - Victory Travel
Povedali o nás - Victory Travel
Povedali o nás - Victory Travel
Povedali o nás - Victory Travel
Povedali o nás - Victory Travel
Povedali o nás - Victory Travel
Povedali o nás - Victory Travel
Povedali o nás - Victory Travel

Doteraz sme cestovali sami, ale pre Island sme sa rozhodli nahle a nebol čas zorganizovať trip. Rozhodli sme sa pre vašu agentúru a jednoznačne neľutujeme a určite to nebol posledný zájazd s vami. Budeme vás odporúčať všetkým známym. Ďakujeme za krásne zážitky

Zuzana Šulajová Európa

Vynikajuci vyber hotelov - velka spokojnost. Sice nam 4/5 dni prsalo a hrozne fukalo, ale zazili sme tak nefalsovany Island. Marek bol ustretovy, ochotny a pohodovy + velmi dobry vodic. cestovalo sa s nim bezpecne a komfortne. Spokojnost !

Rastislav Vaceľ Európa

Výborný itinerár v nádhernej krajine s fantastickou sprievodkyňou - chceme viac Zuziek Čaprnkových vo Victory! Ďakujem za pestrofarebné zážitky a príjemnú spoločnosť v malej skupine.

Martin Myjavec Európa

Vyborna dovolenka, s fantastickymi zazitkami a ludmi. Bolo super. Dakujem. A vdaka hlavne Katarinke Szabovej za sprevadzanie, Jozkovy za soferovanie.

Marcela Juranova Európa

Velmi zážitkova cesta, plna prekvapení nad ramec oficiálneho programu. Velka vdaka Zuzke a Jurajovi, za ochotu, ústretovosť a profesionalitu.

Tatiana Valentová Európa

Zájazd bol veľmi dobre zorganizovaný, sprievodcovia Juraj a Zuzka fantastickí, znalí navštívených oblastí. Aj vďaka ich výkladu, sprievodným slovám a radám sme si podniesli kopu poznatkov a zážitkov. Dokonca aj počasie nám prialo, až na malé výnimky. Ďakujeme

Valéria Maruniaková Európa

Veľmi zážitkova cesta, plná prekvapení nad rámec oficiálneho programu. Veľká vďaka Zuzke a Jurajovi, za ochotu, ústretovosť a profesionalitu.

Tatiana Valentová Európa

Ste super cestovka s kvalitnimi službami a top sprievodcovia,dakujem

Karol Karsai Európa

Z NÁŠHO MAGAZÍNU

Spoznajte nás bližšie

Video blog

Viac informácií

Premietania

Viac informácií