CK Victory Travel - Kuba

Kuba - poznávacie zájazdy a dovolenky

CK Victory Travel - Kuba

PREČO Kuba S VICTORY TRAVEL

Poďte s nami na Kubu a garantujeme vám tú najlepšiu dovolenku na akej ste kedy boli! Ponorte sa do pulzujúcej kultúry Havany, preskúmajte historické uličky Trinidadu a oddýchnite si na plážach Varadera. Naši vyškolení sprievodcovia v spolupráci s kvalitnými miestnymi partnermi zaisťujú autentické zážitky, blízky pohľad na bohatú históriu Kuby a jej živé tradície. Na našom poznávacom zájazde na Kubu nesmie chýbať pravý kubánsky rum, vôňa cigár, najkrajšie pláže Karibiku aj Atlantiku, národný park Viňales s vápencovými útvarmi Mogotes, či návšteva najkaribskejšieho mesta Kuby - Santiago de Kuba! Kubu si s CK Victory Travel zamilujete. 

NAJBLIŽŠIE ZÁJAZDY na Kubu

POVEDALI O Kube S VICTORY TRAVEL

Povedali o nás - Victory Travel
Povedali o nás - Victory Travel
Povedali o nás - Victory Travel
Povedali o nás - Victory Travel
Povedali o nás - Victory Travel

Veľmi oceňujem starostlivosť a ústretovosť sprievodkyne p. Vierky Pravdovej. Asi tak by mal fungovať správny sprievodca. Navyše tým, že žije na Kube dlho nám pomohla nahliadnúť hlbšie do histórie a pravej kubánskej duše.

Anton M. Amerika

Sprievodca Matúš Šimo. Profesional ako málokto. Ako bonus priateľský prístup a starostlivosť počas celej trasy. Topka. Gustávo, kubánsky sprievodca, chodiaca encyklopédia a šofér, ktorý nás bezpečne vozil 2600 km po kubánskych cestách 😊. Fantázia! Na 200%.

Dagmar Jančurova Amerika

Bolo výborne a som veľmi rada, že sme videli aj tú "skutočnú" Kubu, nie len krásne rezorty. Sprievodkyňa pani Pravdová bola výborná a plná vedomosti, mala výborný prístup a vytvárala rodinnú atmosféru.

Lucia M. Amerika

Skvelo premyslený a aj zrealizovaný program. Sprievodkyňa p. Pravdová bola najúžasnejšia, mala šikoký záber, množstvo vedomostí a veľmi ľudský prístup.

Naďa K. Amerika

S Victory Travel sme boli 2x, na Kube a v Ázii. Obidva zájazdy boli super, dobre zorganizované, so zaujímavým programom a vynikajúcimi sprievodcami. Sme radi, že sme to zažili a tešíme sa na ďalšie poznávačky :)

Mária Nagyová Amerika

Z NÁŠHO MAGAZÍNU

Spoznajte nás bližšie

Video blog

Viac informácií

Premietania

Viac informácií