CK Victory Travel - Čile

Čile - poznávacie zájazdy a dovolenky

CK Victory Travel - Čile

PREČO Čile S VICTORY TRAVEL

Vydajte sa na poznávací zájazd do Čile s Victory Travel, kde vás naši skúsení sprievodcovia prevedú tapisériou rozmanitej krajiny a kultúrnych zážitkov. Začnite svoje dobrodružstvo v Santiagu, meste na pozadí Ánd, kde spoznáte živé trhy, historické štvrte a kozmopolitnú energiu, ktorá definuje hlavné mesto Čile. Preskúmajte nadpozemskú krajinu púšte Atacama pod vedením našich odborníkov, ktorí odhaľujú tajomstvá soľných plání, gejzírov a mesačných údolí. Vydajte sa na mystický Veľkonočný ostrov, kde starodávne sochy moai stoja ako tiché stráže a naši sprievodcovia sa podelia o fascinujúcu históriu ostrova. Vychutnajte si čilskú kuchyňu, nádhernú kombináciu chutí ovplyvnených Tichým oceánom a Andami. Od čerstvých morských plodov až po výdatné empanády, každé sústo rozpráva príbeh čilskej kultúry. Vaši partneri z CK Victory Travel zaistia, že vaša dovolenka v Čile bude plná úžasných momentov, na ktoré nikdy nezabudnete.

NAJBLIŽŠIE ZÁJAZDY do Čile

POVEDALI O Čile S VICTORY TRAVEL

Povedali o nás - Victory Travel
Povedali o nás - Victory Travel
Povedali o nás - Victory Travel
Povedali o nás - Victory Travel
Povedali o nás - Victory Travel
Povedali o nás - Victory Travel
Povedali o nás - Victory Travel
Povedali o nás - Victory Travel

Boli sme maximálne spokojní

Marcel Mikovčák Amerika

Trasa zájazdu bola naozaj skvelá a všetko klaplo podľa plánu. Najmä chcem vyzdvihnúť prácu, erudovanosť a obetavosť sprievodcu Bohdana s jeho encyklopedickými vedomosťami. Ďakujem

Roman K. Amerika

Trasa zájazdu bola skvelá a videli sme všetko, čo bolo aj sľúbované. Sprievodcu Rasťa by mali naklonovať :) Bol ústretový, milý, usmievavý človek, ktorý robí, čo ho baví, je maximálne profesionálny a ochotný pomôcť v každej situácií.

Eva M. Amerika

ĎAKUJEME všetkým z CK Victory Travel a osobitne Peťovi Koutnému za mimoriadne kvalitné sprievodcovstvo👍👏

Kristína Ondrušová Amerika

Oceňujem komplexné vedomosti (ekonomické, geografické, spoločenské, jazykové, etnografické,..) sprievodcu Bohdana. Bol veľmi príjemným sprievodcom. Taktiež všetky transfery (lietadlá, autobusy, lode) plynuje nadväzovali a boli načas. Celý zájazd dopadol veľmi dobre. Ďakujem

Helena K. Amerika

Najlepsia poznavacka aku som zazila. Dakujem velmi pekne

Alena Revalová Amerika

Sprievodca Filip G. bol vynikajúci vo všetkých oblastiach - znalosť tématiky, organizačné schopnosti, výborná zorientovanosť vo všetkých navštívených štátoch. Celý zájazd dopadol super. Ďakujem!

Mária S. Amerika

Zajazd bol vyborne zorganizovany, Peto mal vsetko pod kontrolou, nevyrusili ho ani strajky. Dany region ma zmaknuty. Posobil upokojujuco a velmi doveryhodne a zodpovedne. Citili sme, ze sa mozeme na neho spolahnut a mozog si na tejto dovolenke paradne oddychol. 

Martina Janíková Amerika

Z NÁŠHO MAGAZÍNU

Spoznajte nás bližšie

Video blog

Viac informácií

Premietania

Viac informácií