CK Victory Travel - Čile

Čile - poznávacie zájazdy a dovolenky

CK Victory Travel - Čile

PREČO Čile S VICTORY TRAVEL

Vydajte sa na poznávací zájazd do Čile s Victory Travel, kde vás naši skúsení sprievodcovia prevedú tapisériou rozmanitej krajiny a kultúrnych zážitkov. Začnite svoje dobrodružstvo v Santiagu, meste na pozadí Ánd, kde spoznáte živé trhy, historické štvrte a kozmopolitnú energiu, ktorá definuje hlavné mesto Čile. Preskúmajte nadpozemskú krajinu púšte Atacama pod vedením našich odborníkov, ktorí odhaľujú tajomstvá soľných plání, gejzírov a mesačných údolí. Vydajte sa na mystický Veľkonočný ostrov, kde starodávne sochy moai stoja ako tiché stráže a naši sprievodcovia sa podelia o fascinujúcu históriu ostrova. Vychutnajte si čilskú kuchyňu, nádhernú kombináciu chutí ovplyvnených Tichým oceánom a Andami. Od čerstvých morských plodov až po výdatné empanády, každé sústo rozpráva príbeh čilskej kultúry. Vaši partneri z CK Victory Travel zaistia, že vaša dovolenka v Čile bude plná úžasných momentov, na ktoré nikdy nezabudnete.

NAJBLIŽŠIE ZÁJAZDY do Čile

POVEDALI O Čile S VICTORY TRAVEL

Povedali o nás - Victory Travel
Povedali o nás - Victory Travel
Povedali o nás - Victory Travel
Povedali o nás - Victory Travel
Povedali o nás - Victory Travel
Povedali o nás - Victory Travel

Trasa zájazdu bola skvelá a videli sme všetko, čo bolo aj sľúbované. Sprievodcu Rasťa by mali naklonovať :) Bol ústretový, milý, usmievavý človek, ktorý robí, čo ho baví, je maximálne profesionálny a ochotný pomôcť v každej situácií.

Eva M. Amerika

Oceňujem komplexné vedomosti (ekonomické, geografické, spoločenské, jazykové, etnografické,..) sprievodcu Bohdana. Bol veľmi príjemným sprievodcom. Taktiež všetky transfery (lietadlá, autobusy, lode) plynuje nadväzovali a boli načas. Celý zájazd dopadol veľmi dobre. Ďakujem

Helena K. Amerika

Zajazd bol vyborne zorganizovany, Peto mal vsetko pod kontrolou, nevyrusili ho ani strajky. Dany region ma zmaknuty. Posobil upokojujuco a velmi doveryhodne a zodpovedne. Citili sme, ze sa mozeme na neho spolahnut a mozog si na tejto dovolenke paradne oddychol. 

Martina Janíková Amerika

Najlepsia poznavacka aku som zazila. Dakujem velmi pekne

Alena Revalová Amerika

Trasa zájazdu bola naozaj skvelá a všetko klaplo podľa plánu. Najmä chcem vyzdvihnúť prácu, erudovanosť a obetavosť sprievodcu Bohdana s jeho encyklopedickými vedomosťami. Ďakujem

Roman K. Amerika

Sprievodca Filip G. bol vynikajúci vo všetkých oblastiach - znalosť tématiky, organizačné schopnosti, výborná zorientovanosť vo všetkých navštívených štátoch. Celý zájazd dopadol super. Ďakujem!

Mária S. Amerika

Z NÁŠHO MAGAZÍNU

Spoznajte nás bližšie

Video blog

Viac informácií

Premietania

Viac informácií