CK Victory Travel - Panama

Panama - poznávacie zájazdy a dovolenky

CK Victory Travel - Panama

PREČO Panama S VICTORY TRAVEL

Dovolenka v Strednej Amerike s CK Victory Travel vás zavedie aj do málo navštevovanej Panamy. Od Panamského prieplavu, ktorý spája dva oceány, až po podmanivú biodiverzitu dažďových pralesov v Boquete, Panama je destinácia, ktorá vás prekvapí. Naše precízne itineráre vás zoznámia s historickým centrom Casco Viejo, zapísaným na zozname svetového dedičstva UNESCO a objavíte aj moderné čaro mesta Panama City. Občas sa tu budete cítiť ako v kubánskej Havane. S Victory Travel sa ponoríte do rozmanitej Strednej Ameriky pod vedením ostrieľaných odborníkov a našich spoľahlivých miestnych partnerov, vďaka ktorým bude váš zájazd v Paname nezabudnuteľný.

NAJBLIŽŠIE ZÁJAZDY do Panamy

POVEDALI O Paname S VICTORY TRAVEL

Povedali o nás - Victory Travel
Povedali o nás - Victory Travel
Povedali o nás - Victory Travel
Povedali o nás - Victory Travel
Povedali o nás - Victory Travel
Povedali o nás - Victory Travel
Povedali o nás - Victory Travel
Povedali o nás - Victory Travel

Veľmi zaujímavá trasa zájazdu, široké spektrum objektov, mnoho zážitkov a sprievodca Tamo je skvelý chlapík hodný obdivu a pochvaly. Ďakujem!

Naďa K. Amerika

Celkovo veľká spokojnosť so zájazdom aj so sprievodcom Tamom. Tamo je skvelý sprievodca a hlavne skvelý človek. Radi s ním pôjdeme na akýkoľvek zájazd z ponuky Victory.

Stanislav M. Amerika

Chcem oceniť práci vášho sprievodcu Tama, ktorý sa nám celú cestu plne venoval, nikdy neukázal zlú náladu a keď bol čas, tak aj s nami cvičil :) Všetky problémy promptne vyriešil, takže cesta prebehla plynulo a vydeli sme aj mnoho mimo program. Ďakujem za skvelú organizáciu.

Dagmar K. Amerika

Sprievodca Tamo bola fantastický a lepšieho som ešte nikde nemala. Mal skvelý prehľad o všetkých navštívených krajinách. Celková trasa zájazdu bola úplne dokonalá a nabudúceho pôjdem určite len s vami.

Alena R. Amerika

Sprievodca Tamo bol vynikajúci. Vždy nás zobral na lokálne turistické jedlá a miesta, čo sme všetci veľmi ocenili. Ďakujem za super prístup ako cestovke tak aj Tamovi.

Peter D. Amerika

Dobře vymyslený program - ve 14 dnech celá Střední Amerika. Ubytovaní bylo naprosto super! Pruvodce Tamo je skvělý chlap a výborný servis v cestovce - devčatá v kancelárií.

Richard J. Amerika

Vysoko oceňujem prácu sprievodcu Tama a všetkých lokálnych sprievodcov. Bol to vynikajúci výkon a odnášam si skvelé zážitky.

Anna B. Amerika

Trasa zájazdu bola úplne super. Sprievodca Tamo na jednotku, veselý, kompetentný, keď treba rázny, všetko výborne zorganizoval, mal kopu informácií a určite patrí medzi TOP sprievodcov.

Viera Š. Amerika

Z NÁŠHO MAGAZÍNU

Spoznajte nás bližšie

Video blog

Viac informácií

Premietania

Viac informácií