CK Victory Travel - Panama

Panama - poznávacie zájazdy a dovolenky

CK Victory Travel - Panama

PREČO Panama S VICTORY TRAVEL

Dovolenka v Strednej Amerike s CK Victory Travel vás zavedie aj do málo navštevovanej Panamy. Od Panamského prieplavu, ktorý spája dva oceány, až po podmanivú biodiverzitu dažďových pralesov v Boquete, Panama je destinácia, ktorá vás prekvapí. Naše precízne itineráre vás zoznámia s historickým centrom Casco Viejo, zapísaným na zozname svetového dedičstva UNESCO a objavíte aj moderné čaro mesta Panama City. Občas sa tu budete cítiť ako v kubánskej Havane. S Victory Travel sa ponoríte do rozmanitej Strednej Ameriky pod vedením ostrieľaných odborníkov a našich spoľahlivých miestnych partnerov, vďaka ktorým bude váš zájazd v Paname nezabudnuteľný.

NAJBLIŽŠIE ZÁJAZDY do Panamy

POVEDALI O Paname S VICTORY TRAVEL

Povedali o nás - Victory Travel
Povedali o nás - Victory Travel
Povedali o nás - Victory Travel
Povedali o nás - Victory Travel
Povedali o nás - Victory Travel
Povedali o nás - Victory Travel
Povedali o nás - Victory Travel
Povedali o nás - Victory Travel

Zájazd bol veľmi pestrý - príroda, pamiatky, chuťové vnemy :) Sprievodca Tamo bolo mimoriadne skvelý, ochotný, ústretový. Na celom zájazde sa zišla skvelá partia rovnako zanietených ľudí po poznávaní, čo celý zážitok zo zájazdu len umocnilo.

Ivana H. Amerika

Veľmi zaujímavá trasa zájazdu, široké spektrum objektov, mnoho zážitkov a sprievodca Tamo je skvelý chlapík hodný obdivu a pochvaly. Ďakujem!

Naďa K. Amerika

Dobře vymyslený program - ve 14 dnech celá Střední Amerika. Ubytovaní bylo naprosto super! Pruvodce Tamo je skvělý chlap a výborný servis v cestovce - devčatá v kancelárií.

Richard J. Amerika

Maximálna spokojnosť !!!

Ľubomír KRAJČÍ Amerika

Cesta je veľmi dobre pripravená. Videli sme prierez strednou Amerikou a aj vďaka super sprievodcovi Tamovi bol tento zájazd skutočným dobrodružstvom a zážitkom!

Majka Z. Amerika

Trasa zájazdu bola úplne super. Sprievodca Tamo na jednotku, veselý, kompetentný, keď treba rázny, všetko výborne zorganizoval, mal kopu informácií a určite patrí medzi TOP sprievodcov.

Viera Š. Amerika

Sprievodca Tamo bol vynikajúci. Vždy nás zobral na lokálne turistické jedlá a miesta, čo sme všetci veľmi ocenili. Ďakujem za super prístup ako cestovke tak aj Tamovi.

Peter D. Amerika

Bolo úplne super - na 100%. Super ubytovanie, super jedlo - hlavne street food. Sprievodca Tamo je veľmi priateľský, spontánny, pro-klientsky orientovaný. Naozaj 100% spokojnosť so všetkým.

Ivana K. Amerika

Z NÁŠHO MAGAZÍNU

Spoznajte nás bližšie

Video blog

Viac informácií

Premietania

Viac informácií