CK Victory Travel - Zimbabwe

Zimbabwe - poznávacie zájazdy a dovolenky

CK Victory Travel - Zimbabwe

PREČO Zimbabwe S VICTORY TRAVEL

Dovolenka v Zimbabwe s Victory Travel ponúka jedinečné zážitky z rozmanitej krajiny s divokou prírodou a bohatým kultúrnym dedičstvom. Naše prepracované itineráre vás zavedú na ikonické Viktóriine vodopády, až 1700 metrov široké a 100 metrov vysoké. Tu pochopíte domorodému názvu "Mosi oa tunya" - "Dym, ktorý hrmí". S nami zažijete adrenalínový rafting na rieke Zambezi a pravé africké safari v susednej Botswane. Vďaka našim skúseným sprievodcom pod vedením garanta Tibora Pekarčíka sa v Afrike budete cítiť ako doma. Na našich zájazdoch do Zimbabwe garantujeme vždy kvalitné a pohodlné ubytovanie a služby. S nami cestujete v malých skupinách, vďaka čomu budú vaše zážitky vždy autentické.

 

NAJBLIŽŠIE ZÁJAZDY do Zimbabwe

POVEDALI O Zimbabwe S VICTORY TRAVEL

Povedali o nás - Victory Travel
Povedali o nás - Victory Travel
Povedali o nás - Victory Travel
Povedali o nás - Victory Travel
Povedali o nás - Victory Travel
Povedali o nás - Victory Travel
Povedali o nás - Victory Travel
Povedali o nás - Victory Travel

Zájazd bol logisticky veľmi dobre koncpiovaný. Sprievodca Ruddi podal profesionálny výkon, bol vždy ochotný a promptne reagoval na požiadavky / otázky účastníkov. Svojimi hlbokými vedomosťami o Afrike dodal zájazdu vysokú pridanú hodnotu.

Andrej Š. Afrika

Celý team Victory Travel je maximálne profesionálny, presný, ústretový, nápomocný a veľmi milý. Tiborko je top sprievodca 👌🏽. Zájazd bol dokonale zorganizovaný.

Karin Babkova Afrika

Vyjadrujeme veľkú spokojnosť s náročným zájazdom v južnej Afrike, ktorý ako švajčiarske hodinky viedol super chalan Rudy . Bol to náš 7 poznávací zájazd s CK Victory Travel. Chalani robíte to zodpovedne!

Božena Čapičíková Afrika

Prajem veľa spokojných klientov. Vašu cestovnú kanceláriu budem aj naďalej odporúčať známym 😀. Pekný deň 🍀.

Terézia Krchňavá Afrika

Dakujem krasne za tento zajazd, neskutocne sa mi pacilo, skoda ze kratko, ale uz teraz rozmyslam nad dalsou cestou do Afriky alebo do inych destinacii :)

Štefan Bindics Afrika

1000 bodov za sprostredkovanie, obrovske ďakujeme ♥️

Ľubomír Petrek Afrika

Chcem sa veľmi pekne poďakovať za neskutočný zážitok, ktorý sme aj vďaka Vám mali z Afriky. Bolo to nad naše očakávania a určite o Vás dáme vedieť aj naším známym. 

Veronika Petrek Afrika

Program zájazdu bol skvelý a sprievodca Ruddi bol nabitý znalosťami, ústretový, optimistický, zodpovedný, spontánny a milý. Celý zájazd hodnotím veľmi pozitívne.

Ivica L. Afrika

Z NÁŠHO MAGAZÍNU

Spoznajte nás bližšie

Video blog

Viac informácií

Premietania

Viac informácií