Zájazd CK Victory Travel - JAR, NAMÍBIA, BOTSWANA, ZIMBABWE - LUXUSNE

JAR, NAMÍBIA, BOTSWANA, ZIMBABWE - LUXUSNE

Dĺžka pobytu

20 dní

Náročnosť

3 z 5

Počet osôb max.

8

Hodnotenie

98%

Vysoký komfort ubytovania v kategórii 4* a 5* hotelov a v štýlových lodžiách – čo ubytovanie, to zážitok pre cestovateľov, ktorí si potrpia na exkluzívny štýl afrického ubytovania. Oproti obdobnému zájazdu: skrátili sme dennú jazdu autom, len traja klienti vo vozidle, takmer žiadne skoré ranné vstávanie a viac času na exkluzívne fakultatívne aktivity v programe zájazdu. Maximálna skupina 6 klientov + Victory Travel sprievodca, odborník na Južnú časť Afriky. Pripravte sa na pozitívny šok na ceste po Afrike. 
Typ zájazdu:

TERMÍNY ZÁJAZDU S CENAMI

Radi by ste s nami cestovali, ale ešte vám chýba zopár údajov pre konečné rozhodnutie? Stlačte tlačidlo "Mám otázku" a my sa vám ozveme. Želáme si, aby ste mali dobrý pocit, že ste si nás vybrali.

PLÁN CESTY A ĎALŠIE PODROBNOSTI

1. - 3. deň:
Odlet z Viedne a prílet do KAPSKÉHO MESTA. Sami na vlastné oči sa presvedčíme, prečo sa toto najstaršie juhoafrické mesto zaraďuje medzi najkrajšie na svete. STOLOVÁ HORA a mesto, kde zažijeme zmes afrických tradícií a európskej architektúry. Pravá chuť Afriky, prvá noc pod Južným krížom. Farebná malajská štvrť Bo-Kaap, SIGNAL HILL a pohľady na slávnu Leviu hlavu. Vydáme sa na juh okolo FALSE BAY až k MYSU DOBREJ NÁDEJE. Uvidíme kolóniu tučniakov, jedinú svojho druhu v Afrike, v meste SIMON’S TOWN, Damany skalné, priame príbuzné slonov a k tomu množstvo paviánov. Pohľad na Dvanásť apoštolov a na štýlové predmestie CAMPS BAY. Zažili ste už pohľady na Kapské Mesto v noci? S nami zažijete Cape Town by night! Obchodno-kultúrna štvrť WATERFRONT.
4. - 5. deň:
6. - 7. deň:
8. deň:
9. deň:
10. - 11. deň:
12. deň:
13. deň:
14. deň:
15. deň:
16. deň:
17. deň:
18. deň:
19. - 20.deň:

Cena zahŕňa

 • Medzinárodnú letenku
 • Batožinu do podpalubia (počet kg v závislosti od leteckej spoločnosti)
 • Sprievodcu CK Victory Travel 
 • Ubytovanie v 4*hoteloch v dvojlôžkových izbách s bazénom a s raňajkami a v štýlových komfortných lodžiách
 • Dopravu prenajatým terénnym vozidlom 4 x 4
 • Cestné poplatky, permity a pohonné hmoty 
 • Safari v NP Etosha a NP Chobe
 • Obed v meste Kasane
 • Vstupné podľa programu
 • Lanovku na Stolovú horu
 • Obojsmerný let z Kasane - delta Okavanga - Kasane
 • ALL INCLUSIVE safari podľa programu v delte Okavango
 • Víza a ich kompletné zabezpečenie (JAR, Namíbia, Zimbabwe)
 • Poistenie CK proti insolventnosti
 • Letiskové poplatky, palivové taxy a servisné príplatky

Cena nezahŕňa

Špeciálna expedícia pre milovníkov komfortu a jedinečnosti. Veľa zážitkov a exkluzívneho ubytovania na tých najúžasnejších miestach v divokej prírode na cestách a necestách cez štyri nádherné africké krajiny. Jazda na kvalitných terénnych vozidlách 4x4. Odchádzame už pri štyroch klientoch (obsadenie jedného vozidla) a uzatvárame skupinu pri ôsmych klientoch (dve vozidlá). Bezpečnosť zaručená. Aktívna dovolenka pre náročných cestovateľov so skúseným slovenským sprievodcom CK Victory Travel. Možnosť si priobjednať let v biznis triede. Stačí nás kontaktovať. Možnosť zabezpečenia vysoko zážitkových aktivít a výletov pre najnáročnejších klientov. Garancia najvyššej kvality pod horúcim africkým slnkom...
Cena za jednolôžkovú izbu: 850 €
Územie Juhoafrickej republiky patrí z veľkej časti do subtropickéhopásma. Na pobreží je podnebie stredomorského charakteru a vo vnútrozemí výrazne kontinentálne suché. Je to jedna z najteplejších krajín.
Klíma v Namíbii je veľmi horúca a suchá. Zrážky sú skôr výnimočné a nepravidelné. Môžete očakávať slnečné počasie, pretože v Namíbii je slnečných až 300 dní v roku. Zima trvá od júna do augusta a je zvyčajne suchá. Obdobie dažďov je v lete a trvá od septembra do novembra a od januára do apríla. Najteplejším mesiacom tu je december a najchladnejší jún.
Klíma Botswany sa mení od púštnej po subtropickú. Vlhké daždivé leto trvá od októbra do marca a suchá teplá zima od mája do septembra. Priemerné zimné teploty dosahujú až35 ºC.
V Zimbabwe v  nížinách je podnebie tropické, na väčšine územia subtropické a miernejšie vo vyššej nadmorskej výške. Najteplejšie je v období október – marec, kedy teploty stúpnu nad 33ºC, v nížinách nad 40ºC. Na náhornej plošine je chladnejšie. Teploty sa pohybujú okolo 15 – 20ºC v teplom auguste. V novembri prichádza obdobie dažďov a trvá až do apríla.
 • Do Botswany, JAR, Namíbie a Zimbabwe potrebujete pas. 
 • Na vstup do Botswany nebudete potrebovať vízum na dobu 30 dní.
 • Do JAR budete potrebovať víza. O vstupné vízum sa žiada osobne na Veľvyslanectve Juhoafrickej republiky vo Viedni. S vybavením víz vám pomôže naša CK. 
 • Do Namíbie budete potrebovať víza. Podmienkou získania víza je cestovný pas s platnosťou presahujúcou dobu pobytu v Namíbii najmenej o 6 mesiacov. Cena za víza je 100€ a s vybavením víz vám pomôže naša CK.
 • Do Zimbabwe držitelia slovenských pasov potrebujú na cestu platné vízum, ktoré možno získať pri prílete do krajiny alebo pri vstupe/prekračovaní hraníc Zimbabwe. Jednovstupové vízum stojí 30 USD, dvojvstupové 45 USD a viacvstupové 55 USD. 
 
 
 

Z NÁŠHO MAGAZÍNU

Spoznajte nás bližšie

Slnečný svetadiel

18.06.2020 Miška Hlípalová

časť 2

PREČÍTAŤ

Safari v Afrike - Tibor Pekarčík

21.06.2023

Dnes sa pozrieme na safari s milovníkom Afrického kontinentu Tiborom Pekarčíkom....

0:00 / 0:00

Juhoafrická republika - Rudolf Baničiar

07.10.2015

Cestovateľ a sprievodca predstaví Juhoafrickú republiku. Čo vidieť v jednom z na...

0:00 / 0:00

Viktóriine vodopády v Zimbabwe - Tibor Pekarčík

06.03.2019

Magické Viktóriine vodopády a rafting na rieke Zambezi s cestovateľom Tiborom Pe...

0:00 / 0:00

Namíbia - Tibor Pekarčík

28.08.2013

Pobrežie kostier, púštne duny, kolónie tuleňov a rarity Namíbie s cestovateľom T...

0:00 / 0:00

Zimbabwe - Tibor Pekarčík

11.09.2013

Ako vyzerali voľby v Zimbabwe, je krajina bezpečná a oplatí sa sem vycestovať? P...

0:00 / 0:00
O nás | CK Victory Travel

DOBRODRUŽSTVO
POZNANIA

Dobrodružno poznávacie zájazdy do celého sveta organizujeme už od roku 2003. Garantujeme autentické cestovateľské zážitky na celý život, priateľský prístup a kvalitných sprievodcov.

Cestujeme v malých skupinkách, aby ste sa necítili ako na teambuildingu čínskej fabriky. ;-) S nami uvidíte, ochutnáte a spoznáte
svet aj nad rámec programu zájazdu - s nami sa dostanete každej krajine pod kožu. Naše ceny sú konečné a transparentné. Chcete cestovať so svojimi priateľmi vo vami zvolenom termíne? Radi vám pripravíme ponuku na mieru, presne podľa vašich požiadaviek.

ZOBRAZIŤ VIAC

NEWSLETTER - NOVINKY PRIAMO NA VÁŠ E-MAIL

Získajte prehľad o špeciálnych ponukách, akciách a novinkách CK Victory Travel