CK Victory Travel - USA

USA - poznávacie zájazdy a dovolenky

CK Victory Travel - USA

PREČO USA S VICTORY TRAVEL

Objavte nekonečné divy USA na poznávacích zájazdoch s Victory Travel, kde každý štát ukrýva nové prekvapenie. Od ikonických panorám New Yorku až po slnečné pláže Kalifornie, USA poúka zmes rozmanitých krajín, kultúr a zážitkov. Na našich prepracovaných zájazdoch do Ameriky preskúmate divokú krásu národných parkov ako Yellowstone, Arches, Mesa Verde, Grand Canyon a mnohých ďalších. Vydáte sa aj na legendárnu Route 66, po ktorej cestovali hippies a zažijete pulzujúcu energiu miest ako Las Vegas a New Orleans. Niagarské vodopády sú označované za jedny z najkrajších a najmohutnejších na svete. Naši skúsení sprievodcovia pod vedením garanta Petra Koutného vás zoznámia s rozmanitou kulinárskou scénou, od pouličného jedla z food truckov až po gurmánske stolovanie v renomovaných reštauráciách. S nami cestujete s garanciou malých skupín a kvalitného ubytovania.

NAJBLIŽŠIE ZÁJAZDY do USA

POVEDALI O USA S VICTORY TRAVEL

Povedali o nás - Victory Travel
Povedali o nás - Victory Travel
Povedali o nás - Victory Travel

Ďakujeme za super výlet, nové spoznávanie,sme nadmieru spokojní, sprievodca je chodiaci glóbus, veľa poznatkov, ešte sa nevieme stále spamätať ako supeeer bolo, ďakujeme Peter

Margita Kosztolányiová Amerika

Zájazd do USA prekonal naše očakávania. Sprievodca Ivan Kyselica je úžasne profesionálny, vynikajúci šofér a ešte lepší človek.

Vlado B. Amerika

Vyzdvihujem prácu sprievodcu Ivana Kyselicu, ktorý počas celého zájazdu vykonával svoju prácu vysoko profesionálne. Bol veľmi empatický a skúsený. S celým zájazdom sme tak boli veľmi spokojní.

Miroslava T. Amerika

Z NÁŠHO MAGAZÍNU

Spoznajte nás bližšie

Video blog

Viac informácií

Premietania

Viac informácií