CK Victory Travel - Ázia

Ázia - poznávacie zájazdy a dovolenky

CK Victory Travel - Ázia

PREČO Ázia S VICTORY TRAVEL

V CK Victory Travel organizujeme dobrodružné poznávacie zájazdy do Ázie už viac ako 20 rokov. Postará sa o vás tím skúsených slovenských sprievodcov pod dohľadom garanta Juraja Uvíru. Zažite ikonické miesta Juhovýchodnej Ázie, dažďové lesy sopečnej Indonézie, objavte tie najkrajšie pláže, najposvätnejšie chrámy sveta Angkor Wat a Borobudur, divoké mestá Bangkok, Saigon, či metropoly Kuala Lumpur a Singapur. V kontraste im je jemná kultúra Japonska a rozmanitá Čína. Vyberte sa s nami na strechu sveta do Tibetu, alebo na trek do Himalájí v Nepále. Dlhoročne spolupracujeme s tými najkvalitnejšími miestnymi partnermi a na našich cestách podporujeme miestne komunity. Dovolenka do Ázie s CK Victory Travel vám zaručí autentické zážitky na celý život.

KRAJINY

NAJBLIŽŠIE ZÁJAZDY do Ázie

NAJZAUJÍMAVEJŠIE MIESTA Ázie

Najzaujímavejšie miesta - Ázia - Victory Travel

Himaláje

Najvyššie vrchy sveta

Magické Himaláje, domov najvyšších vrchov sveta, ktoré fascinujú objaviteľov, horolezcov a dobrodruhov už po stáročia. Nechajte sa inšpirovať majestátnosťou osemtisícoviek, pri našich trekoch v Nepále. Budú vás sprevádzať výhľady na Annapurny, Dhaulagiri, či Machapuchare. S našimi skúsenými Victory Travel sprievodcami a spoľahlívými nepálskymi horskými vodcami sa budete cítiť stále bezpečne. Veľkoleposť Himalájí spočíva v ich schopnosti vzbudzovať úžas a úctu a spájať ľudí s prírodným svetom, vďaka čomu sú skutočným pokladom našej planéty.

Najzaujímavejšie miesta - Ázia - Victory Travel

Angkor Wat

Najväčší chrám sveta

Úchvatný Angkor Wat, pýcha Kambodže a dedičstvo UNESCO, bol postavení koncom 12. storočia kráľom Suryavarmanom II. a dodnes svedčí o niekdajšej sláve Kmérskej ríše, ktorá v dobe svojho rozkvetu ovládala väčšinu juhovýchodnej Ázie. Chrám bol pôvodne zasvätený hinduistickému bohu Šivovi, no neskôr menil svoju funkciu na budhistický svätostánok. Skúsení Victory Travel sprievodcovia vás prevedú nie len samotným chrámom Angkor Wat, ale aj celým starobylým mestom Angkor, s jeho tajnými zákutiami, Pozrieme si miesta, kde sa natáčal film Tomb Rider s Angelinou Jolie, chrám tisícky tvárí Bayon, terasu leprového kráľa a mnoho ďalších. Medzi jednotlivými chrámami obrovského komplexu starobylého mesta Angkor sa presúvame na našich tuk-tukoch a stihneme toho oveľa viac. Prehliadka Angkoru je v našom podaní unikátnym zážitkom.

Najzaujímavejšie miesta - Ázia - Victory Travel

Singapur

Mesto z budúcnosti

Singapur, pokrokový mestský štát známy svojou čistotou, nápaditou zelenou architektúrou, ale aj prísnymi zákonmi, príkazmi a zákazmi. Miesto kde sa mieša čínska, malajská a indická kultúra s mnohými ďalšími je rajom pre milovníkov dobrého jedla. Na prehliadke centra mesta v známom zálive Marina Bay s klenotmi súčasnej architektúry si pozrieme budovu opery a divadla Esplanade v tvare durianu, Múzeum umenia a vedy v tvare lotosu, no skutočnú predstavu o veľkoleposti, až opulentnosti mesta získame pri pohľade z vtáčej perspektívy hypermoderného komplexu Marina Bay Sands. Navštívime nádherné rozľahlé záhrady Gardens By The Bay s impozantnými umelými „super - stromami“ a večer zažijeme ich svetelnú šou. S našimi sprievodcami sa dostanete aj do arabskej, či čínskej štvrte. Alebo by vás viac lákala nákupná ulica Orchard road?

Najzaujímavejšie miesta - Ázia - Victory Travel

Kjóto

Mesto desaťtisíc svätýň a gejší

Kjóto (Kyoto), bývalé cisárske hlavné mesto Japonska s tisíckami šintoistických svätýň a budhistických chrámov vás očarí tradičnou architektúrou a hlbokým spojením s japonskou spiritualitou a históriou. Náš Victory Travel sprievodca vás prevedie ikonickým chrámom čistej vody Kiyomizudera aj chrámom tisícich brán Fushimi Inari. Kjóto je významným cetrom kulúry gejší, tradičných japonských spoločníčok, zručných v predvádzaní rôznych japonských umení, ako je klasická hudba, tanec a hry. Podarí sa nám stretnúť geiko, alebo maiko?

Najzaujímavejšie miesta - Ázia - Victory Travel

Papua

Ostrov domorodého dedičstva

Divoký ostrov Papua je charakteristický svojou rozmanitou geografiou vrátane bujných dažďových pralesov, týčiacich sa hôr, nedotknutých pláží a živých koralových útesov. Región je domovom jedných z najrozsiahlejších dažďových pralesov na svete s vysokou úrovňou biodiverzity s jedinečnými rastlinnými a živočíšnymi druhmi. Na našich zájazdoch na Papuu spoznáte život domorodých etnických skupín, z ktorých každá má svoje vlastné odlišné jazyky, kultúru a tradície. Stanete sa na chvíľu súčasťou komunít, ktoré obývali región po stáročia, udržiavali si svoj tradičný spôsob života a hlboké spojenie s prírodou. S našimi skúsenými sprievodcami ovládajúcimi indonézsky jazyk sa budete aj na Papue cítiť ako doma.

Najzaujímavejšie miesta - Ázia - Victory Travel

Terakotová armáda

Ôsmy div seta

Na našich zájazdoch do Číny spoznáte tie najdôležitejšie pamiatky svetového dedičstva UNESCO. Ohromná Terakotová armáda chránila hrobku cisára Qin Shi Huang pred 2200 rokmi. Až náhodný objav miestnym roľníkom v roku 1974 ju znovu ukázal svetu. Pozoruhodné remeselné spracovanie a pozornosť venovaná detailom v sochách im umožnili prežiť viac ako dve tisícročia a poskytujú cenné poznatky o vojenských a kultúrnych praktikách starovekej Číny.

POVEDALI O Ázii S VICTORY TRAVEL

Povedali o nás - Victory Travel
Povedali o nás - Victory Travel
Povedali o nás - Victory Travel
Povedali o nás - Victory Travel
Povedali o nás - Victory Travel
Povedali o nás - Victory Travel
Povedali o nás - Victory Travel
Povedali o nás - Victory Travel

Paci sa nam, ze Victory travel cestuje v mensich skupinach, dufam, ze to tak bude aj nadalej. Velmi sa mi paci aj príjemny pristup pracovnikov a sprievodcov Victory, ochota a pruznost pri vybavovani specialnych poziadaviek klientov. Dakujeme.

Dagmar Kozuchova Ázia

Dakujem za moznost zucastnit sa zajazdu, bol to skvely zazitok. Osobitne by som rad vyzdvihol nasu sprievodkynu Henrietu Vantovu, ktora bola skvela, velmi ochotna, priatelska a dobre organizovana. Velmi rychlo dokazala reagovat aj na meniace sa podmienky.

Miroslav Baránek Ázia

Výber sprievodcu je pri zájazdoch veľmi podstatný a preto veľmi oceňujem výber Petra Korbulyho. Perfektne zvládol celý kolektív a je jeden z najlepších sprievodcov, akých poznám.

Peter G. Ázia

So službami CK VICTORY TRAVEL sme boli veľmi spokojní. Cesta bola dobre zorganizovaná a odchádzame domov so zážitkami a plní nového poznania. Chcel by som vyzdvihnúť prácu sprievodkyne Zuzky Čaprnkovej, ktorá bola veľmi milá a ochotná a bola tiež znalá pri svojich prednáškach.

Vladimír V. Ázia

Martinka Mikusova bola uzasna so svojim milym, kludnym, rozvaznym pristupom, vedomostami a snahou ukazat nam co najviac.

Oľga Minárová Ázia

To najlepšie z Indie bol veľmi pekný zájazd, predčil moje očakávania, hlavne pokiaľ ide o historické pamiatky. Ivan

Ivan Ondrejička Ázia

Ocenujem, ze nejdete do 30clennych skupin. Zajazd bol velmi dobre vyskladany. Martinka velmi mila, bol to taky rodinny vylet ;-)

Renáta Čajková Ázia

Potvrdzujem a vyzdvihujem vysokú profesionalitu, ľudský prístup, spoľahlivosť, zodpovednosť , priateľskú atmosféru, ochotu pomôcť všetkých sprievodcov, vašich i nepálskych. Vrele odporučím každému známemu cestovať s Victory Travel. Nebol nikde zádrhel. Srdečne pozdravujem.

Alžbeta Franerová Ázia

Z NÁŠHO MAGAZÍNU

Spoznajte nás bližšie

Video blog

Viac informácií

Premietania

Viac informácií