Zájazd CK Victory Travel - MALDIVY - ŽIVOT NA LOKÁLNOM OSTROVE

MALDIVY - ŽIVOT NA LOKÁLNOM OSTROVE

Dĺžka pobytu

11 dní

Náročnosť

1 z 5

Počet osôb max.

16

Hodnotenie

98%

Láka vás tyrkysové more a biely piesoček tropických Maldív, no nechcete svoju dovolenku tráviť v luxusnom rezorte? Zažite skutočné Maldivy a ochutnajte na chvíľu život ostrovanov. Preskúmajte rozmanitý podmorský život na dvoch atoloch, ktoré sú najvyhľadávanejším potápačskými lokalitami. Dva nádherné lokálne ostrovy sa na chvíľu stanú vašim domovom. Čakajú vás biele pláže ktoré nebudú nikdy preplnené, tropické palmové lesy a priateľskí domáci. K tomu máme pre vás pripravené množstvo výletov a vedzte, že nudiť sa rozhodne nebudete. :)

TERMÍNY ZÁJAZDU S CENAMI

Radi by ste s nami cestovali, ale ešte vám chýba zopár údajov pre konečné rozhodnutie? Stlačte tlačidlo "Mám otázku" a my sa vám ozveme. Želáme si, aby ste mali dobrý pocit, že ste si nás vybrali.

PLÁN CESTY A ĎALŠIE PODROBNOSTI

01. deň

Opúšťame európsku zimu

Odlietame z medzinárodného letiska vo Viedni na cestu do tropického raja. V lietadle si dáte prvú večeru, pohár vína a pozriete si dobrý film na dobrú noc.

02. deň

Príchod do raja v atole Vaavu

03. deň

Oddych, kokosový orech a koraly

04. deň

Relax, alebo výlet na Sandbank

05. deň

Relax, alebo šnorchlovanie s neškodnými žralokmi veľrybími

06. deň

Výlet na neobývaný ostrov

07. deň

Šnorchlovanie s Mantami obrovskými

08. deň

Pohoda na pláži, alebo rybačka s miestnymi

09. deň

Šnorchlovanie s delfínmi

10. deň

Relax na pláži, alebo šnorchlovanie na vraku lode

11. deň

Príchod domov

Cena zahŕňa

 • Medzinárodné letenky
 • Batožinu do podpalubia
 • Sprievodcu CK Victory Travel a miestnych sprievodcov 
 • Kvalitný sprievodný program
 • Transfer rýchlo-člnom z letiska Velana na ostrov Dhigurah (cca 1h30min)
 • Transfer rýchlo-člnom z ostrova Dhigurah na ostrov Thinadhoo (cca 1h30min)
 • Transfer rýchlo-člnom z ostrova Thinadhoo na letisko Velana (cca 1h30min)
 • Ubytovanie v kvalitných hoteloch v 2 lôžkových izbách deluxe s raňajkami
 • Poistenie CK proti insolventnosti,
 • Letiskové poplatky, palivové taxy a servisné príplatky

Cena nezahŕňa

 • Spoločnosť na Maldivách vyznáva islam. Na lokálnych obývaných ostrovoch je zákaz dovozu aj konzumácie alkoholu. Ak však dostanete neodkladnú chuť na drink, usporiadame pre vás výlet na niektorý z rezortných ostrovov, kde v hotelových baroch alkohol podávajú.
 • Kúpať sa v plavkách je povolené len na vyhradených „bikini plážach“. Bikini pláž na našom ostrove je naozaj veľká a krásna a vzdialená len krátku prechádzku od nášho hotela.
Príplatok za 1 lôžkovú izbu: 405 €/ pobyt*
*V prípade, že cestujete na zájazd sami, ponúkame Vám možnosť doubytovania s iným samostatne cestujúcim klientom rovnakého pohlavia. Stačí, ak v prihláške zadáte, že máte záujem o doubytovanie. Ak Vám spolubývajúceho nenájdeme, preplatíme Vám príplatok za 1-lôžkovú izbu až do výšky 250 €!
Klíma na Maldivách je tropická, počasie je zvyčajne horúce a vlhké. V období od novembra do marca sa vyskytuje suchý severovýchodný monzún a od júna do augusta daždivý juhozápadný monzún. 
Najteplejším mesiacom je apríl a priemerná maximálna teplota je 32.3 ℃. Najchladnejší mesiac je október s priemernou maximálnou teplotou 29.7 ℃. Najdaždivejší mesiac je september, naopak najmenej zrážok padne vo februári. Minimálna denná teplota je 27°C a maximálna denná teplota je 31°C. 
 • Na Maldivy potrebujete cestovný pas. Platnosť pasu musí byť minimálne 6 mesiacov po návrate a musí mať aspoň 2 voľné strany (jednu dvojstranu). Taktiež sa vyžaduje dostatočné množstvo finančných prostriedkov, minimálne 100 + 50 USD/deň.
 • Na Maldivy si nemusíte vybavovať víza. Do pasu dostanete iba pečiatku, ktorá vás oprávňuje stráviť v krajine maximálne 30 dní. 
 • V prípade záujmu o predĺženie pobytu na Maldivách , si môžete priamo na mieste turistické vízum predĺžiť na 60 alebo maximálne na 90 dní, pričom za predĺženie je poplatok. Ak by ste chceli na Maldivách stráviť viac než 90 dní, musíte si vízum vybaviť prostredníctvom Honorárneho konzulátu Maldivskej Republiky na Slovensku alebo veľvyslanectva.
 •  

Z NÁŠHO MAGAZÍNU

Spoznajte nás bližšie

ČO ZAŽIŤ A VIDIEŤ NA MALDIVÁCH

23.03.2021 Zuzana Čaprnková

Dovolenka na Maldivách - nuda pri mori alebo kopa zážitkov?

PREČÍTAŤ

Maldivy zážitkovo - Juraj Uvíra

10.04.2024

Maldivy sú ostrovná republika v Indickom oceáne, ktorú tvorí 19 koralových atolo...

0:00 / 0:00

MALDIVY – LOKÁLNY OSTROV ALEBO REZORT?

01.02.2021 Zuzana Čaprnková

Aký je život v tropickom raji a pre aký typ dovolenky sa rozhodnúť?

PREČÍTAŤ

Maldivy: lokálne ostrovy - Zuzana Čaprnková

17.02.2021

Dovolenka na Maldivách mimo rezortu? Ako to vyzerá na lokálnych obývaných ostrov...

0:00 / 0:00
O nás | CK Victory Travel

DOBRODRUŽSTVO
POZNANIA

Dobrodružno poznávacie zájazdy do celého sveta organizujeme už od roku 2003. Garantujeme autentické cestovateľské zážitky na celý život, priateľský prístup a kvalitných sprievodcov.

Cestujeme v malých skupinkách, aby ste sa necítili ako na teambuildingu čínskej fabriky. ;-) S nami uvidíte, ochutnáte a spoznáte
svet aj nad rámec programu zájazdu - s nami sa dostanete každej krajine pod kožu. Naše ceny sú konečné a transparentné. Chcete cestovať so svojimi priateľmi vo vami zvolenom termíne? Radi vám pripravíme ponuku na mieru, presne podľa vašich požiadaviek.

ZOBRAZIŤ VIAC

Povedali o nás

MALDIVY - ŽIVOT NA LOKÁLNOM OSTROVE
MALDIVY - ŽIVOT NA LOKÁLNOM OSTROVE

Paci sa nam, ze Victory travel cestuje v mensich skupinach, dufam, ze to tak bude aj nadalej. Velmi sa mi paci aj príjemny pristup pracovnikov a sprievodcov Victory, ochota a pruznost pri vybavovani specialnych poziadaviek klientov. Dakujeme.

Dagmar Kozuchova Ázia

Vznikajúca sprievodkyňa, raj na zemi, nádherný podmorský svet. Ďakujeme za nádherný zážitok s vašou cestovnou kanceláriou.

Peter Kertýs Ázia

NEWSLETTER - NOVINKY PRIAMO NA VÁŠ E-MAIL

Získajte prehľad o špeciálnych ponukách, akciách a novinkách CK Victory Travel