CK Victory Travel - Indonézia

Indonézia - poznávacie zájazdy a dovolenky

CK Victory Travel - Indonézia

PREČO Indonézia S VICTORY TRAVEL

Dovolenka v Indonézii, v krajine viac ako 17 000 ostrovov je jasná voľba pre všetkých milovníkov dobrodružstva a exotiky. Vyberte sa na zájazd do Indonézie a spoznajte domov ohrozených orangutanov aj fascinujúcich varanov komodských, bohatých koralových útesov aj hustých dažďových lesov. Cestovná kancelária Victory Travel je vaša vstupenka k odomknutiu skutočnej podstaty Indonézie. S našimi hlbokými odbornými znalosťami, dlhoročnými miestnymi kontaktmi a odhodlaním poskytovať jedinečné a nezabudnuteľné zážitky sa vydáte na cestu, ktorá vo vás zanechá hlboké zážitky z pochopenia ohromujúcej Indonézie.

 

NAJBLIŽŠIE ZÁJAZDY do Indonézie

POVEDALI O Indonézii S VICTORY TRAVEL

Povedali o nás - Victory Travel
Povedali o nás - Victory Travel
Povedali o nás - Victory Travel
Povedali o nás - Victory Travel
Povedali o nás - Victory Travel
Povedali o nás - Victory Travel
Povedali o nás - Victory Travel
Povedali o nás - Victory Travel

Naša sprievodkyňa Katka bola veľmi milá a priateľská, mala veľmi slušný prehľad o krajinách, ktoré sme navštívili. V jej spoločnosti sme sa cítili veľmi dobre a zvažujeme ďalšie zájazdy, ktoré vo Vašej kancelárii sprevádza.

Pavol Gasch Ázia

Dovolenka bola super, presne to čo som očakával

Radoslav Čutka Ázia

Maximálna spokojnosť s programom, Juraj je vynikajúci sprievodca. Sme obohatení o nové, krásne zážitky pri potulkách na bicykloch, tuk-tukoch a pod. Veľmi dobrá partia.

Slavko Košiar Ázia

Sprievodkyňa Zuzka bola vždy milá, usmievavá, vtipiná a nápomocná - čo viac si priať. A k tomu som si veľmi užila jej výklady a veľa som sa dozvedela. Ďakujem ešte raz za účasný zájazd a ešte lepšie spomienky.

Natália S. Ázia

Bola som veľmi milo prekvapená, našou malou skupinou, cítila som sa s nimi veľmi príjemne. Naša sprievodkyňa Zuzka spravila z tohto zájazdu niečo neobyčajné a spoznávali sme krajinu tak, ako by sa nám bez jej vedomosti nikdy nepodarilo.

Jaroslava Rajčanová Ázia

Chcel by som vyzdvihnúť prácu sprievodkyne Henriety.S takýmito mladými, rozhľadenými, ochotnými a trpezlivými sprievodcami má vaša CK výbornú perspektívu do budúcnosti.

Norbert Buš Ázia

Vedúca ochotná nad mieru, znalosť krajiny, hlavne ovládanie miestneho jazyka a zvyklosti, zaslúži si odmenu S pozdravom Bojkovsky

Dušan Bojkovský Ázia

Dakujem za moznost zucastnit sa zajazdu, bol to skvely zazitok. Osobitne by som rad vyzdvihol nasu sprievodkynu Henrietu Vantovu, ktora bola skvela, velmi ochotna, priatelska a dobre organizovana. Velmi rychlo dokazala reagovat aj na meniace sa podmienky.

Miroslav Baránek Ázia

Z NÁŠHO MAGAZÍNU

Spoznajte nás bližšie

Video blog

Viac informácií

Premietania

Viac informácií