CK Victory Travel - Tibet

Tibet - poznávacie zájazdy a dovolenky

CK Victory Travel - Tibet

PREČO Tibet S VICTORY TRAVEL

Láka vás dovolenka v Tibete? Ponorte sa do bezstarostného objavovania zázrakov magickej strechy sveta a nechajte všetko ostatné na odborníkov z CK Victory Travel. Buďte svedkami majestátnosti paláca Potala, ikonického symbolu tibetského budhizmu a svetového dedičstva UNESCO. Preskúmajte duchovné útočisko chrámu Jokhang, kde sa starodávne rituály a modlitby ozývajú posvätnými sálami. Vďaka našim dôverným miestnym kontaktom sa na zájazde do Tibetu dostanete aj na miesta, kam iní nemôžu. Odhaľte život mníchov v kláštoroch, vydajte sa do základného tábora Everest. Váš skúsený sprievodca vás zoznámi s miestnymi reáliami a zasvätí vás do každodenného života tibeťanov.

 

NAJBLIŽŠIE ZÁJAZDY do Tibetu

POVEDALI O Tibete S VICTORY TRAVEL

Povedali o nás - Victory Travel
Povedali o nás - Victory Travel
Povedali o nás - Victory Travel
Povedali o nás - Victory Travel

Celý zájazd bol perfektne pripravený a všetko išlo podľa plánu. Sprievodkyňa Zuzka Knezlová bola neuveriteľná a ak sú aj ostatní sprievodcovia ako Zuzka, budem chodiť iba s vami :)

Marin P. Ázia

Celý zájazd išlo všetko podľa vopred stanoveného harmonogramu. Sprievodkyňa Zuzka Knezlová je výborná, empatická, komunikatívna, vtipná a odborne veľmi pripravená.

Dušan K. Ázia

Veliká spokojnost, ďěkuji. Skupinka do 15 osob je pro tento typ zájezdů optimální a když se sejde dobrá parta, je to super. Průvodkyně Zuzka Knezlová byla skvělá, energická, rozhodná, vtipná a vždy si věděla rady se všetkým.

Naďa Č. Ázia

Sprievodkyňa pani Zuzana Knezlová urobila pre kolektív až neuveriteľne veľa. Jej ľudský a odborný prístup zasluhuje obdiv. Cestoval som s vami už na pár zájazdov a vždy ste mali kvalitných sprievodcov. Len tak ďalej.

Peter V. Ázia

Z NÁŠHO MAGAZÍNU

Spoznajte nás bližšie

Video blog

Viac informácií

Premietania

Viac informácií