MENU

O nás

PREČO CK VICTORY TRAVEL?

Už 20 rokov vám prinášame autentické zážitky a ukazujeme unikátne miesta mimo vyšliapaných turistických chodníčkov. Vyhýbame sa masovému turizmu a podporujeme zodpovedné cestovanie s ohľadom na ekológiu. Sme členmi asociácie cestovného ruchu a aktívne pracujeme na férových podmienkam pre našich klientov. Ako prvá CK na Slovensku, ponúkajúca dobrodružné poznávacie zájazdy, uvádzame na našom webe konečné ceny zájazdov. Vychádzame v ústrety aj single cestovateľom, uzavretým skupinám, či korporátnym klientom a pripravujeme aj itineráre ušité na mieru. Teší nás, že za našu prácu hovoria pozitívne hodnotenia tisícov spokojných klientov.

Predávame iba to, čo poznáme

S nami sa vám nestane, že sa ocitnete na druhej strane sveta so sprievodcom, ktorý je tam prvýkrát. Cestovanie milujeme a každý z nás je odborníkom na svoju destináciu. Naši sprievodcovia necestujú len „pracovne“, ale vo svete si odžili kus života. Ovládajú miestne jazyky, poznajú miestne zvyky a preto s nami zažijete viac ako len odborný výklad. Cestovať s Victory Travel znamená skutočne sa dostať svetu pod kožu a byť jeho súčasťou, nielen pozorovateľom. Naše takmer 20 ročné skúsenosti hovoria za nás.

Sprostredkujeme vám zážitkový zájazd

Vystúpte zo svojej komfortnej zóny a spoznajte niečo iné, nové a dobrodružné. Okrem turisticky atraktívneho pozlátka a „povinných návštev“ miestnych highlightov vám ukážeme aj málo navštevované miesta, o ktorých nevie každý. Zúčastnite sa miestnych osláv či rituálov a stanete sa tak nachvíľu súčasťou lokálneho života. S nami ochutnáte miestne špeciality v našich obľúbených podnikoch. Vaše chuťové poháriky na túto skúsenosť tak rýchlo nezabudnú.

Podporujeme zodpovedné cestovanie

Záleží nám na zodpovednom turizme. Nepodporujeme návštevu atrakcií, pri ktorých je páchaná krutosť na zvieratách, alebo ktoré spôsobujú neprimerané zásahy do životného prostredia. Aj pri cestovaní sa snažíme správať ekologicky. Napríklad redukujeme množstvo jednorazových plastov tým, že našim klientom poskytujeme „refill“ pitnej vody do ekologických znovu naplniteľných fliaš. Vždy chceme byť prínosom pre lokálne komunity, preto na všetkých našich cestách využívame služby miestnych sprievodcov, dopravcov a podnikov.

Cestujeme iba v malých skupinkách

Chceme, aby ste mali z cestovania jedinečný zážitok. Preto garantujeme veľkosť skupín, ktorá je uvedená pri každom zájazde. Maximálny počet účastníkov nikdy nepresahuje 15 osôb. Vyhýbame sa masovému cestovaniu a nespájame skupiny cestovateľov. Nechceme predsa, aby ste sa cítili, ako na teambuildingu čínskej fabriky. Každá cesta má pre nás osobný rozmer, preto sprievodca pracuje na vytvorení „ducha“ skupiny tak, aby ste po návrate z cesty vedeli, že ste sa stali súčasťou komunity priateľov Victory Travel. Z našich ciest sa vrátite obohatení nielen o zážitky, ale aj o priateľstvá na ďalšie cesty a možno aj na celý život.

Cestujeme dobrodružne, ale komfortne

Chceli by ste cestovať dobrodružne, ale nechce sa vám zisťovať všetky informácie a plánovať cestu? Nechajte to na odborníkov. Predstavte si deň nabitý novými zážitkami, ktorý večer zakončíte v peknom hoteli s výhľadom a kvalitným spánkom. To je naša predstava o cestovaní. Vyberáme pre vás kvalitné a pohodlné ubytovanie a dopravu. Nikdy z vás neurobíme lacných batôžkárov prespávajúcich v spoločných izbách, či cestujúcich v nedôstojných podmienkach. Na mnohých miestach ponúkame tiež možnosť priplatiť si za luxus v podobe 5*hotelov.

Komunikujeme konečné ceny a jasné podmienky

Chceme byť fér a komunikovať jasne. Nezavádzame a pri všetkých zájazdoch uvádzame konečné ceny bez ďalších skrytých poplatkov. Oproti iným CK vychádzame v ústrety aj single cestovateľom a v prípade, ak pre vás nenájdeme doubytovanie, náklady za samostatnú izbu vám preplatíme až do výšky 250 EUR.

Zájazdy vytvárame aj na mieru

Máte svoju vlastnú predstavu ako si vyskladať zájazd, alebo potrebujete poradíť? Chcete cestovať v uzavretej skupine priateľov, či kolegov? Môžete zostať na zájazde pár dní dlhšie, alebo pokračovať v ceste ďalej po vlastnej osi. U nás to nie je problém. Individuálny prístup je pre nás kľúčový. Oslovte nás s vašou požiadavkou a my vám ochotne poradíme a s radosťou vyriešime vaše individuálne požiadavky.V CK Victory Travel tiež zabezpečujeme špičkový servis korporátnym klientom na ich biznis cestách a teambuildingoch.

Manifest Victory Travel

Všetky spomenuté body nech sú našim verejným záväzkom a manifestom novej doby cestovania, pričom pri všetkých našich zájazdoch bude celý náš tím pripravený konfrontovať ich plnenie.

NÁŠ TÍM

Management

Peter Koutný

Juraj Uvíra

Tibor Pekarčík

Office

Simona Kabáčová

Lívia Brixová

Peter Budanec

Natália Mišovičová

Sprievodcovia

Martina Mikušová

Ján Tupý

Martin Sabo

Katarína Straková

Martin Dubeň

Michaela Bendová

Henrieta Vantová

Martin Buzogaň

Matúš Šimo

František Mrázik

Marcela Mattová

Rastislav Jančík

Eva Orgovánová

Bohdan Ulašin

Vladimír Dudlák

Zuzana Čaprnková

Ruddi Baničiar

Romana Procházková

Filip Gelačik

Mariana Fornerová

Zuzana Kubičková

© 2023 CK Victory Travel. Developed by invibe