CK Victory Travel - Európa

Európa - poznávacie zájazdy a dovolenky

CK Victory Travel - Európa

PREČO Európa S VICTORY TRAVEL

Za zážitkami netreba cestovať ďaleko. Poznávacie zájazdy do Európy so skúsenými sprievodcami CK Victory Travel vám prinesú to pravé dobrodružsto poznania. Spoznajte s nami temperament južanov na zájazdoch do Španielska, či Portugalska, najkrajšie kúty Škandinávie, Islandu a Faerských ostrovov, aj perly Európy akými sú Azorské ostrovy, či Madeira. Na našich poznávacích zájazdoch objavíte Európu exotickú, orientálnu aj divokú. Alebo si radšej doprajete oddychovú dovolenku v uličkách Santorini, či na plážach Cypru?

KRAJINY

NAJBLIŽŠIE ZÁJAZDY do Európy

NAJZAUJÍMAVEJŠIE MIESTA Európy

Najzaujímavejšie miesta - Európa - Victory Travel

Trolltunga

Najkrajší trek Nórska

Ikonická skala Trollrunga, alebo "Trolí jazyk" čnie 700 metrov nad ľadovcovým jazerom Ringedalsvatnet v južnom Nórsku. Trek vás zavedie cez tie najmalebnejšie zákutia zelených údolí, zasnežených hôr, ľadovcových jazier a skalnatých terénov. Cestou narazíte na množstvo vodopádov, ktoré dotvárajú magickú atmosféru. Dávka adrenalínu pri pohľade z vysokého útesu zaručí, že tento zážitok si budete pamätať navždy.

Najzaujímavejšie miesta - Európa - Victory Travel

Kerlingarfjöll

Čarodejné hory Islandu

Surová a neskrotná krása Islandu sa ukrýva v jeho vnútrozemí. Vďaka našim autám 4x4 sa dostaneme aj po nespevnených cestách tam, kam ostatní nemôžu. Prechádzka geotermálnou oblasťou pohoria Kerlingarfjöll plná bahenných sopiek, horúcich výverov, a farebných hôr vás razom prenesie do sveta islandských škriatkov a elfov.

Najzaujímavejšie miesta - Európa - Victory Travel

São Miguel

Európsky Hawaii na Azoroch

Ostrov São Miguel známy svojou rozmanitou a malebnou krajinou je nie nadarmo prezývaný Havajom Európy. Od sopečných kráterov po nedotknuté jazerá, horúce pramene a zvlnené zelené kopce, ostrov ponúka podmanivú zmes prírodných divov. Ikonické dvojité jazerá Sete Cidades, Lagoa do Fogo a Furnas sú len niektorými z mnoha miest, ktoré s nami na najväčšom ostrove Azorov navštívite.

Najzaujímavejšie miesta - Európa - Victory Travel

Ostrov Skye

Divoká tvár Škótska

Najkrajší a zároveň najväčší ostrov Vnútorných Hebríd ukrýva výhľady na vysoké útesy, divoké pláže, aj majestátne hory. Na našom zájazde do Škótska ostrovu Skye venujeme dostatok času a prejdeme si všetky jeho zákutia. Divoký sever s ikonickými čadičovými útesmi Kilt Rock, horský prechod Quiraing aj najzápadnejší bod ostrova, maják the Neist Point. Najkrajším trekom na ostrove Skye je The Old Man of Storr. Výhľady na vysoké skalné zuby, horské jazerá a otvorené more stoja za všetku námahu pri výstupe. Malebné mestečko Portree je centrom diania na ostrove a večer tu môžete zažiť autentickú atmosféru v miestnych puboch pri poháriku pravej škótskej whisky.

Najzaujímavejšie miesta - Európa - Victory Travel

Grónsko

Arktická perla

Grónsko je najväčší ostrov na svete, ktorý sa nachádza v severnom Atlantickom oceáne, za polárnym kruhom. Je to autonómne územie v rámci Dánskeho kráľovstva s vlastnou vládou a jedinečnou zmesou Inuitskej a Dánskej kultúry. Asi 80% pevniny ostrova pokrýva ľad. Tento ľadový štít je po Antarktíde druhý najväčší na svete. Pobrežné oblasti Grónska sú menej ľadové, s malebnými fjordami, zelenými lúkami a drsnými horami. Na našich zájazdoch do Grónska zažijete všetko od turistiky a jazdy na kajaku až po pozorovanie veľrýb.

Najzaujímavejšie miesta - Európa - Victory Travel

Santorini

Stratená Atlantída

Romantické mestečká Fira a Oia, biele uličky a modré kupoly pozná asi každý. Vedeli ste ale, že tieto mestá stoja na útesoch obrovskej sopečnej kaldery? Okolo roku 1600 pred Kristom ostrov Santorini zasiahla jedna z najničivejších sopečných erupcií v zaznamenanej histórii. Spôsobila, že sa centrálna časť ostrova zrútila do mora a vytvorila ohromnú kalderu – dnešnú podobu ostrova Santorini. Na našom zájazde na Santorini navštevujeme starobylé mesto Akrotiri, považované za bájnu Atlantídu, ktoré je svedectvom o ohromnej civilizácii, zničenej masívnou erupciou. Santorini dodnes zostáva aktívnou sopečnou oblasťou. Posledná väčšia erupcia v roku 1950 vytvorila ostrovček Nea Kameni. Na výletoch loďou navštívime aj vedľajší ostrovček Palea Kameni a okúpeme sa v prírodných horúcich prameňoch. Preskúmame tiež jedny z najkrajších pláží Egejského mora a málo navštevované mestečká Emporio, Pyrgos, aj posvätný kláštor Profitis Ilias.

POVEDALI O Európe S VICTORY TRAVEL

Povedali o nás - Victory Travel
Povedali o nás - Victory Travel
Povedali o nás - Victory Travel
Povedali o nás - Victory Travel
Povedali o nás - Victory Travel
Povedali o nás - Victory Travel
Povedali o nás - Victory Travel
Povedali o nás - Victory Travel

Ďakujem za skvelého sprievodcu Martina B. Bol profesionálny,skúsený,pripravený a naozaj veľmi ľudský a stále pozitívne naladený.Trpezlivo odpovedal na všetky naše otázky a nebolo ich veru málo.Tešíme sa na ďalšie zájazdy s Victorytravel sk. Jarka Ihnátová

Jaroslava Ihnátová Európa

zo strany Victory travel bolo jasne cítiť ich záujem o klientov, podali , čo najviac informácii o Delte perfektným ľudským prístupom organizácia zájazdu bola tak isto zvládnutá perfektne, čistá profesionalita veľmi milý palubní personál, jedlo úžasné ďakujeme

Margita Djoubissie Európa

Trasa zájazdu bola na 100% - tak som si predstavovala zažiť časť Transsibírskej magistrály. Sprievodca Marek Rybár je mladý a veľmi ústretový sprievodca. Jeho práca s našou skupinkou bola naozaj skvelá.

Anna Š. Európa

Cez CK sme boli na Islande, maximálna spokojnosť, odporúčam :-). Zatiaľ zo všetkých CK najlepšia, vyhovuje mi chodiť v malých skupinkách.

Žaneta Žitvová Európa

Perfektný zájazd poznávaco-pobytový. Skvele výlety pre každého. Výhodou sú malé skupinky. Perfektní sprievodcovia.

Lucia Majerníková Európa

Oceňujem prácu sprievodcu Juraja Kordíka. Ako aj premyslený program celého zájazdu. Určite ešte chcem cestovať s vašou CK. Držte sa.

Peter Rozemberg Európa

Bolo dobre príjemný sprievodcovia a krásna príroda. S Martinom aj Martinou by som išiel aj na kraj sveta.

Matúš Ben Horváth Európa

Velmi zážitkova cesta, plna prekvapení nad ramec oficiálneho programu. Velka vdaka Zuzke a Jurajovi, za ochotu, ústretovosť a profesionalitu.

Tatiana Valentová Európa

Z NÁŠHO MAGAZÍNU

Spoznajte nás bližšie

Video blog

Viac informácií

Premietania

Viac informácií