CK Victory Travel - Japonsko

Japonsko - poznávacie zájazdy a dovolenky

CK Victory Travel - Japonsko

PREČO Japonsko S VICTORY TRAVEL

Japonsko, zem technologických inovácií, jemnej kultúry a bohatej histórie. Vyberte si z našej ponuky prepracovaných itinerárov a vyberte sa na dovolenku do Japonska s cestovnou kanceláriou Victory Travel, odborníkom na dobrodružstvo a exotiku. S nami cestujete so zárukou malých skupín, pre váš intímny zážitok a nerušené poznávanie. Navštívte starobylé hlavné mesto Kjóto, preskúmajte rušnú metropolu Tokio, spoznajte mestá Nikko a Nara, pod patronátom UNESCO. Poznávacie zájazdy do Japonska organizujeme už viac ako 15 rokov.

 

NAJBLIŽŠIE ZÁJAZDY do Japonska

POVEDALI O Japonsku S VICTORY TRAVEL

Povedali o nás - Victory Travel
Povedali o nás - Victory Travel
Povedali o nás - Victory Travel
Povedali o nás - Victory Travel
Povedali o nás - Victory Travel

Naša malá skupinka bola úplne ideálna. Strava bola veľmi chutná a ubytovaním som bola nadšená. Ďakujem sprievodcovi Peťkovi, ktorého vedomosti sú fantastické.

Ľuba P. Ázia

Celý zájazd bol veľmi dobre zorganizovaný. Sprievodca Peter Korbuly má môj hlboký obdiv. Je to skvelý spoločník, má široké vedomosti, zmysel pre humor. Len ho naklonovať! :) Naozaj, kvôli Peťovi by som prišla znova. Som veľmi spokojná.

Naďa K. Ázia

Výber sprievodcu je pri zájazdoch veľmi podstatný a preto veľmi oceňujem výber Petra Korbulyho. Perfektne zvládol celý kolektív a je jeden z najlepších sprievodcov, akých poznám.

Peter G. Ázia

Krásne ubytovanie, dobrá strava a vyčerpávajúce výklady sprievodcu Peťka. Jeho osobný prínos znalosti života v tejto krajine bol úžasný. Pozitívne hodnotím aj menší počet ľudí v skupine.

Alena Z. Ázia

Aktualizujte pokyny v oblasti vstupného, hotelových izieb-izby v japonských hotelov sú európskeho typu, uveďte presný rozpis nákladov fakultatívnych výletov. Náklady v Japonsku sú vyššie ako uvádzate v pokynov (miestna doprava, strava). Vaše služby budem naďalej využívať.

Marta Herbecová Ázia

Z NÁŠHO MAGAZÍNU

Spoznajte nás bližšie

Video blog

Viac informácií

Premietania

Viac informácií