CK Victory Travel - Japonsko

Japonsko - poznávacie zájazdy a dovolenky

CK Victory Travel - Japonsko

PREČO Japonsko S VICTORY TRAVEL

Japonsko, zem technologických inovácií, jemnej kultúry a bohatej histórie. Vyberte si z našej ponuky prepracovaných itinerárov a vyberte sa na dovolenku do Japonska s cestovnou kanceláriou Victory Travel, odborníkom na dobrodružstvo a exotiku. S nami cestujete so zárukou malých skupín, pre váš intímny zážitok a nerušené poznávanie. Navštívte starobylé hlavné mesto Kjóto, preskúmajte rušnú metropolu Tokio, spoznajte mestá Nikko a Nara, pod patronátom UNESCO. Poznávacie zájazdy do Japonska organizujeme už viac ako 15 rokov.

 

NAJBLIŽŠIE ZÁJAZDY do Japonska

POVEDALI O Japonsku S VICTORY TRAVEL

Povedali o nás - Victory Travel
Povedali o nás - Victory Travel
Povedali o nás - Victory Travel
Povedali o nás - Victory Travel
Povedali o nás - Victory Travel

Celý zájazd bol veľmi dobre zorganizovaný. Sprievodca Peter Korbuly má môj hlboký obdiv. Je to skvelý spoločník, má široké vedomosti, zmysel pre humor. Len ho naklonovať! :) Naozaj, kvôli Peťovi by som prišla znova. Som veľmi spokojná.

Naďa K. Ázia

Krásne ubytovanie, dobrá strava a vyčerpávajúce výklady sprievodcu Peťka. Jeho osobný prínos znalosti života v tejto krajine bol úžasný. Pozitívne hodnotím aj menší počet ľudí v skupine.

Alena Z. Ázia

Výber sprievodcu je pri zájazdoch veľmi podstatný a preto veľmi oceňujem výber Petra Korbulyho. Perfektne zvládol celý kolektív a je jeden z najlepších sprievodcov, akých poznám.

Peter G. Ázia

Aktualizujte pokyny v oblasti vstupného, hotelových izieb-izby v japonských hotelov sú európskeho typu, uveďte presný rozpis nákladov fakultatívnych výletov. Náklady v Japonsku sú vyššie ako uvádzate v pokynov (miestna doprava, strava). Vaše služby budem naďalej využívať.

Marta Herbecová Ázia

Naša malá skupinka bola úplne ideálna. Strava bola veľmi chutná a ubytovaním som bola nadšená. Ďakujem sprievodcovi Peťkovi, ktorého vedomosti sú fantastické.

Ľuba P. Ázia

Z NÁŠHO MAGAZÍNU

Spoznajte nás bližšie

Video blog

Viac informácií

Premietania

Viac informácií