CK Victory Travel - Maroko

Maroko - poznávacie zájazdy a dovolenky

CK Victory Travel - Maroko

PREČO Maroko S VICTORY TRAVEL

Nasajte atmosféru príbehov Tisíc a jednej noci na dovolenke v Maroku s CK Victory Travel! Náši skúsení sprievodcovia vám predstavia červenkasté piesočné duny Sahary, bohémsku atmosféru v Essaouira, remeselné mesto Fez (UNESCO), antický Volubilis aj autentický Meknés. Vďaka našim priateľským miestnym kontaktom spoznáte autentickú marockú kuchyňu aj kultúru Berberov. Nemôžeme zabudnúť na úchvatnú jazdu na ťavách v najkrajšej oblasti saharskej púšte Erg Chebbi. Tento nezabudnuteľný poznávací zájazd do Maroka s nami zažijete v komornej atmosfére, v malej skupine cestovateľov.

 

NAJBLIŽŠIE ZÁJAZDY do Maroka

POVEDALI O Maroku S VICTORY TRAVEL

Povedali o nás - Victory Travel
Povedali o nás - Victory Travel

Dobre zorganizovaný náročný program, výborný miestny sprievodca - výhoda, že bol s nami celý pobyt. Excelentný domáci sprievodca - Martin si úžasný -🙂 Možno v druhej časti napr. v VMarakeši by som uvítala dve noci v jednom hoteli. Ďakujem som nadšená plná krásnych dojmov.

Zuzana Botková Afrika

Fantastický sprievodca Filip G., ktorý celou cestou vedel zaujať opisom marockých miest, históriou... Bol veľmi milý, ohľaduplný, vždy s dobrou náladou, proste všetko bolo super :)

Monika K. Afrika

Z NÁŠHO MAGAZÍNU

Spoznajte nás bližšie

Video blog

Viac informácií

Premietania

Viac informácií