CK Victory Travel - Thajsko

Thajsko - poznávacie zájazdy a dovolenky

CK Victory Travel - Thajsko

PREČO Thajsko S VICTORY TRAVEL

Vydajte sa na jedinečný zájazd do Thajska s Victory Travel, kde cestovanie v malých skupinách podporuje hlboké spojenie s miestnou kultúrou. Naši skúsení sprievodcovia a 20 rokov našich odborných znalostí, vám odhaľujú skryté poklady aj mimo vyšliapaných chodníčkov. Naše prepracované itineráre spájajú ikonické pamiatky ako chrámy Wat Pho, Wat Arun, Kráľovský palác v Bangkoku, či starobylé mesto Ayutthaya s najkrajšími prírodnými scenériami v ostrovnej oblasti Krabi. Spoznajte legendárne ostrovy Phi Phi, preskúmajte mangrovový les národného parku Ao Thalane na kajakoch, okúpte sa so slonmi v záchrannom centre a vychutnajte si gastronomické zážitky v uliciach Bangkoku. Dovolenka v Thajsku s CK Victory Travel je váš nezabudnuteľný zážitok!

NAJBLIŽŠIE ZÁJAZDY do Thajska

POVEDALI O Thajsku S VICTORY TRAVEL

Povedali o nás - Victory Travel
Povedali o nás - Victory Travel
Povedali o nás - Victory Travel
Povedali o nás - Victory Travel
Povedali o nás - Victory Travel
Povedali o nás - Victory Travel
Povedali o nás - Victory Travel
Povedali o nás - Victory Travel

Dovolenka bola super, presne to čo som očakával

Radoslav Čutka Ázia

Chcel by som vyzdvihnúť prácu sprievodkyne Henriety.S takýmito mladými, rozhľadenými, ochotnými a trpezlivými sprievodcami má vaša CK výbornú perspektívu do budúcnosti.

Norbert Buš Ázia

So službami CK VICTORY TRAVEL sme boli veľmi spokojní. Cesta bola dobre zorganizovaná a odchádzame domov so zážitkami a plní nového poznania. Chcel by som vyzdvihnúť prácu sprievodkyne Zuzky Čaprnkovej, ktorá bola veľmi milá a ochotná a bola tiež znalá pri svojich prednáškach.

Vladimír V. Ázia

Zájazd bol veľmi pestrý a tým pádom skvelý. Ani chvíľu sme sa nenudili. Dospávať budeme doma😃

Jozef Michulek Ázia

Maximálna spokojnosť s programom, Juraj je vynikajúci sprievodca. Sme obohatení o nové, krásne zážitky pri potulkách na bicykloch, tuk-tukoch a pod. Veľmi dobrá partia.

Slavko Košiar Ázia

Dakujem za moznost zucastnit sa zajazdu, bol to skvely zazitok. Osobitne by som rad vyzdvihol nasu sprievodkynu Henrietu Vantovu, ktora bola skvela, velmi ochotna, priatelska a dobre organizovana. Velmi rychlo dokazala reagovat aj na meniace sa podmienky.

Miroslav Baránek Ázia

S našou sprievodkyňou Katkou Strakovou sme boli mimoriadne spokojní!!! Bola milá, ústretová, maximálne ochotná splniť všetky naše požiadavky! Program bol zostavený perfektne!!!!

Jaroslava Michulková Ázia

Ďakujem za úžasný zájazd "To najlepšie z Thajska". Všetko bolo dokonale zorganizované, Katka bola milá, ochotná a vždy vysmiata. Stretli sme sa tam super partia ľudí. Z týchto zážitkov budem ešte dlho čerpať pozitívnu energiu. Maťa ❤️

Martina Jakabovičová Ázia

Z NÁŠHO MAGAZÍNU

Spoznajte nás bližšie

Video blog

Viac informácií

Premietania

Viac informácií