CK Victory Travel - Thajsko

Thajsko - poznávacie zájazdy a dovolenky

CK Victory Travel - Thajsko

PREČO Thajsko S VICTORY TRAVEL

Vydajte sa na jedinečný zájazd do Thajska s Victory Travel, kde cestovanie v malých skupinách podporuje hlboké spojenie s miestnou kultúrou. Naši skúsení sprievodcovia a 20 rokov našich odborných znalostí, vám odhaľujú skryté poklady aj mimo vyšliapaných chodníčkov. Naše prepracované itineráre spájajú ikonické pamiatky ako chrámy Wat Pho, Wat Arun, Kráľovský palác v Bangkoku, či starobylé mesto Ayutthaya s najkrajšími prírodnými scenériami v ostrovnej oblasti Krabi. Spoznajte legendárne ostrovy Phi Phi, preskúmajte mangrovový les národného parku Ao Thalane na kajakoch, okúpte sa so slonmi v záchrannom centre a vychutnajte si gastronomické zážitky v uliciach Bangkoku. Dovolenka v Thajsku s CK Victory Travel je váš nezabudnuteľný zážitok!

NAJBLIŽŠIE ZÁJAZDY do Thajska

POVEDALI O Thajsku S VICTORY TRAVEL

Povedali o nás - Victory Travel
Povedali o nás - Victory Travel
Povedali o nás - Victory Travel
Povedali o nás - Victory Travel
Povedali o nás - Victory Travel
Povedali o nás - Victory Travel
Povedali o nás - Victory Travel
Povedali o nás - Victory Travel

Zájazd bol veľmi pestrý a tým pádom skvelý. Ani chvíľu sme sa nenudili. Dospávať budeme doma😃

Jozef Michulek Ázia

Maximálna spokojnosť s programom, Juraj je vynikajúci sprievodca. Sme obohatení o nové, krásne zážitky pri potulkách na bicykloch, tuk-tukoch a pod. Veľmi dobrá partia.

Slavko Košiar Ázia

S našou sprievodkyňou Katkou Strakovou sme boli mimoriadne spokojní!!! Bola milá, ústretová, maximálne ochotná splniť všetky naše požiadavky! Program bol zostavený perfektne!!!!

Jaroslava Michulková Ázia

Martinka Mikusova bola uzasna so svojim milym, kludnym, rozvaznym pristupom, vedomostami a snahou ukazat nam co najviac.

Oľga Minárová Ázia

Ďakujeme za výborne zorganizovaný zájazd. Veľmi sa nám páčilo a odnášame si množstvo kulinárskych zážitkov a spomienok na nádherné miesta, ktoré sme videli. Janka a Robin

Janka Bábíčková Ázia

Bolo veľmi príjemné mať letecké presuny a nemuseli sme cestovať celou krajinou autobusom. Program bol veľmi dobre zorganizovaný a celý deň sme mali spoločný program.

Zuzana B. Ázia

Naša sprievodkyňa Katka bola veľmi milá a priateľská, mala veľmi slušný prehľad o krajinách, ktoré sme navštívili. V jej spoločnosti sme sa cítili veľmi dobre a zvažujeme ďalšie zájazdy, ktoré vo Vašej kancelárii sprevádza.

Pavol Gasch Ázia

Chcel by som vyzdvihnúť prácu sprievodkyne Henriety.S takýmito mladými, rozhľadenými, ochotnými a trpezlivými sprievodcami má vaša CK výbornú perspektívu do budúcnosti.

Norbert Buš Ázia

Z NÁŠHO MAGAZÍNU

Spoznajte nás bližšie

Video blog

Viac informácií

Premietania

Viac informácií