Zájazd CK Victory Travel - TO NAJLEPŠIE Z THAJSKA

TO NAJLEPŠIE Z THAJSKA

Dĺžka pobytu

11 dní

Náročnosť

2 z 5

Počet osôb max.

16

Hodnotenie

98%

Azúrové more, snehobiele pláže, najlepšia kuchyňa sveta, skvelí sprievodcovia Victory Travel a vy! Ideálna kombinácia na nezabudnuteľnú dovolenku :) Kajakovanie v azúrových lagúnach národného parku, či šnorchlovanie nad koralovými záhradami. Chrámy a spiritualita dravého Bangkoku odštartujú náš skvelý trip. Vychutnajte si pláže Andamanského mora, to najkrajšie z ostrovnej prírody ale aj dravý a spirituálny Bangkok 

TERMÍNY ZÁJAZDU S CENAMI

Radi by ste s nami cestovali, ale ešte vám chýba zopár údajov pre konečné rozhodnutie? Stlačte tlačidlo "Mám otázku" a my sa vám ozveme. Želáme si, aby ste mali dobrý pocit, že ste si nás vybrali.

PLÁN CESTY A ĎALŠIE PODROBNOSTI

01. deň:

Odlet z Viedne

Odlet z Viedne do Bangkoku, do temperamentného veľkomesta plného vnemov všetkých druhov, ktoré zaútočia na naše zmysly.
02. deň:

Prílet do tropického raja, prvý závan dokonalej harmónie a sladkého pocitu aký vo vás môže vyvolať len juhovýchodná Ázia

03. deň:

Najkrajšie budhistické chrámy Bangkoku, plavba po kanáloch Bangkoku

04. deň:

Kurz varenia, moderný Bangkok a jeho zákutia

05. deň:

Prelet k Andamandskému moru, ubytovanie v časti AoNang

06. deň:

Najkrajšie pláže Krabi

07. deň:

Legendárna pláž Maya, ostrovy Phi Phi

08. deň:

Kanoistika v mangrovovom lese

09. deň:

Malebné pláže súostrovia Hong

10. deň:

Voľno na pláži, posledné momenty v raji

11. deň:

Odlet z Bangkoku a prílet do Viedne

Cena zahŕňa

 • Medzinárodnú letenku
 • Sprievodcu CK Victory Travel a miestnych sprievodcov,
 • Presuny prenajatou dopravou počas celého zájazdu,
 • Prelet na trase Bangkok – Krabi a Krabi - Bangkok, 
 • Prehliadku všetkých navštívených miest, 
 • Ubytovanie v príjemnom 3* hoteli v dvojlôžkových izbách s raňajkami, 
 • Kvalitný sprievodný program, 
 • Poistenie CK proti insolventnosti.

Cena nezahŕňa

Príplatok za 1 lôžkovú izbu: 350 €
 
Na Krabi možnosť príplatku za 4-hviezdičkový hotel od cca 20 €/noc/osoba v dvojlôžkovej izbe (podla aktuálnej dostupnosti - cena sa môže meniť). 
Thajsko sa nachádza v juhovýchodnej časti Ázie a láka turistov hlavne počas našich studených mesiacov. Vtedy tu nastáva obdobie sucha s teplotami okolo 30ºC. Vďaka podnebiu patrí ku krajinám, ktoré môžete navštíviť celoročne. Striedajú sa tu tri ročné obdobia - chladné, horúce a monzúnové.
Chladné obdobie by sa dalo skôr nazvať suchým obdobím. Trvá od novembra do marca  a charakterizujú ho teploty okolo 30ºC a mierne alebo žiadne zrážky.
Teplé obdobie s veľmi vysokými teplotami blížiacim sa k 40ºC trvá približne od marca do mája.
Vo februári začínajú stúpať teploty a s nimi aj vlhkosť vzduchu. Je to predzvesť vlhkého monzúnového obdobia. Od júna do októbra prichádzajú juhozápadné monzúny z Indického oceánu a prinášajú vysokú vlhkosť a veľa zrážok. Majú podobu výdatných, no pomerne krátkych búrok.

 

 • Do Thajska potrebujete cestovný pas. Platnosť pasu musí byť minimálne 6 mesiacov po návrate.
 • Do Thajska si nemusíte vybavovať víza.  
 • Za účelom turistiky ste oslobodení od vízovej povinnosti na dobu najviac 30 dní. V prípade záujmu o predĺženie pobytu v Thajsku , ktorý presiahne lehotu 30 dní, je potrebné požiadať o vízum. 
 • V Thajsku platí prihlasovacia povinnosť, a to do 24 hodín od vstupu na územie krajiny. Prihlasuje sa na imigračnom úrade podľa miesta pobytu alebo na miestnom oddelení polície. Túto povinnosť za cudzincov plní majiteľ ubytovacieho zariadenia.
 • Vstup do Thajska môže byť podmienený aj splnením podmienky preukázania dostatočného finančného zabezpečenia pobytu, dokladom o zabezpečení ubytovania a spiatočnej letenky, resp. odletu z krajiny.
O nás | CK Victory Travel

DOBRODRUŽSTVO
POZNANIA

Dobrodružno poznávacie zájazdy do celého sveta organizujeme už od roku 2003. Garantujeme autentické cestovateľské zážitky na celý život, priateľský prístup a kvalitných sprievodcov.

Cestujeme v malých skupinkách, aby ste sa necítili ako na teambuildingu čínskej fabriky. ;-) S nami uvidíte, ochutnáte a spoznáte
svet aj nad rámec programu zájazdu - s nami sa dostanete každej krajine pod kožu. Naše ceny sú konečné a transparentné. Chcete cestovať so svojimi priateľmi vo vami zvolenom termíne? Radi vám pripravíme ponuku na mieru, presne podľa vašich požiadaviek.

ZOBRAZIŤ VIAC

Povedali o nás

TO NAJLEPŠIE Z THAJSKA
TO NAJLEPŠIE Z THAJSKA
TO NAJLEPŠIE Z THAJSKA

Ďakujem za úžasný zájazd "To najlepšie z Thajska". Všetko bolo dokonale zorganizované, Katka bola milá, ochotná a vždy vysmiata. Stretli sme sa tam super partia ľudí. Z týchto zážitkov budem ešte dlho čerpať pozitívnu energiu. Maťa ❤️

Martina Jakabovičová Ázia

Zájazd bol veľmi pestrý a tým pádom skvelý. Ani chvíľu sme sa nenudili. Dospávať budeme doma😃

Jozef Michulek Ázia

S našou sprievodkyňou Katkou Strakovou sme boli mimoriadne spokojní!!! Bola milá, ústretová, maximálne ochotná splniť všetky naše požiadavky! Program bol zostavený perfektne!!!!

Jaroslava Michulková Ázia

NEWSLETTER - NOVINKY PRIAMO NA VÁŠ E-MAIL

Získajte prehľad o špeciálnych ponukách, akciách a novinkách CK Victory Travel