CK Victory Travel - Peru

Peru - poznávacie zájazdy a dovolenky

CK Victory Travel - Peru

PREČO Peru S VICTORY TRAVEL

Peru je pre nás vo Victory Travel druhým domovom už viac ako 20 rokov. Ponorte sa s nami do starovekých tajomstiev Machu Picchu, kde sa odkaz ríše Inkov odráža v čase. Preskúmajte pulzujúce Cusco, ktoré hladko spája inkské a koloniálne vplyvy. Vychutnajte si bohaté chute peruánskej kuchyne, od ceviche na pobreží Tichého oceánu až po aromatické jedlá z Ánd. Tým sa však zážitky nekončia. Na našich zájazdoch do Peru objavíte úchvatnú krásu dúhových hôr Vinicunca, zoznámite sa so štrikujúcimi mužmi na jazere Titicaca a preskúmate zákutia temperamentnej Limy aj hlavné mesto peruánskeho folklóru Puna. Vďaka našim dlhoročným skúsenostiam a hlbokým znalostiam v Južnej Amerike bude vaša dovolenka v Peru nezabudnuteľným zážitkom.

NAJBLIŽŠIE ZÁJAZDY do Peru

POVEDALI O Peru S VICTORY TRAVEL

Povedali o nás - Victory Travel
Povedali o nás - Victory Travel
Povedali o nás - Victory Travel
Povedali o nás - Victory Travel
Povedali o nás - Victory Travel
Povedali o nás - Victory Travel
Povedali o nás - Victory Travel
Povedali o nás - Victory Travel

Cesta splnila všetky moje očakávania, bola som maximálne spokojná s programom aj s kvalifikovaným sprievodcom Petrom Koutným.

Alena Švolíková Amerika

Trasa zájazdu bola skvelá a videli sme všetko, čo bolo aj sľúbované. Sprievodcu Rasťa by mali naklonovať :) Bol ústretový, milý, usmievavý človek, ktorý robí, čo ho baví, je maximálne profesionálny a ochotný pomôcť v každej situácií.

Eva M. Amerika

Chcela by som poďakovať za profesionalitu a prístup sprievodcov počas celého pobytu v Peru.Získala som od nich obrovské množstvo vedomostí a zaujímavostí o tejto krajine.

Iveta Golmicová Amerika

Bola som nadmiernu spokojná so zájazdom aj so sprievodcom Rasťom. Profesionálny prístup čo sa týka informácií sprievodcu, ľudskosti, bol spoločenský, starostlivý, a mal kamarátsky spôsob komunikácie. Ďakujem.

Viera C. Amerika

Sprievodca Filip G. bol vynikajúci vo všetkých oblastiach - znalosť tématiky, organizačné schopnosti, výborná zorientovanosť vo všetkých navštívených štátoch. Celý zájazd dopadol super. Ďakujem!

Mária S. Amerika

Najlepsia poznavacka aku som zazila. Dakujem velmi pekne

Alena Revalová Amerika

Sprievodca Rastislav Jančík vysoko prevýšil svojou ústretovosťou bežný štandard. Ďakujem jemu a celej CK Victory Travel za skvelý zájazd.

Filip P. Amerika

Všetko bolo perfektné, vrátane skúseného sprievodcu Petra Koutného.

Juraj Švolík Amerika

Z NÁŠHO MAGAZÍNU

Spoznajte nás bližšie

Video blog

Viac informácií

Premietania

Viac informácií