CK Victory Travel - Kambodža

Kambodža - poznávacie zájazdy a dovolenky

CK Victory Travel - Kambodža

PREČO Kambodža S VICTORY TRAVEL

Poznávacie zájazdy do Kambodže realizujeme už viac ako 17 rokov. Podporujeme miestne komunity, a preto v Kambodži už dlhoročne využívame služby našich priateľov, spoľahlivých vodičov tradičných tuk-tukov. Vďaka našim dlhoročným priateľstvám vám prinášame milé stretnutia s miestnymi a autentické spoznávanie bežného života. Na zájazde do Kambodže s Victory Travel spoznáte zákutia starobylého mesta Angkor, vrátane chrámov Angkor Wat, Bayon a Ta Phrom. Naši skúsení sprievodcovia vás zavedú mimo vyšliapaných chodníčkov do autentických plávajúcich dedín na jazere Tonlé Sap.

NAJBLIŽŠIE ZÁJAZDY do Kambodže

POVEDALI O Kambodži S VICTORY TRAVEL

Povedali o nás - Victory Travel
Povedali o nás - Victory Travel
Povedali o nás - Victory Travel
Povedali o nás - Victory Travel
Povedali o nás - Victory Travel
Povedali o nás - Victory Travel
Povedali o nás - Victory Travel
Povedali o nás - Victory Travel

Naša sprievodkyňa Katka bola veľmi milá a priateľská, mala veľmi slušný prehľad o krajinách, ktoré sme navštívili. V jej spoločnosti sme sa cítili veľmi dobre a zvažujeme ďalšie zájazdy, ktoré vo Vašej kancelárii sprevádza.

Pavol Gasch Ázia

Dovolenka bola super, presne to čo som očakával

Radoslav Čutka Ázia

Maximálna spokojnosť s programom, Juraj je vynikajúci sprievodca. Sme obohatení o nové, krásne zážitky pri potulkách na bicykloch, tuk-tukoch a pod. Veľmi dobrá partia.

Slavko Košiar Ázia

Vylet bol uzasny, super organizacia, mili lokalni sprievodcovia, Katka bola super sprievodkyna, nemam co vytknut tomuto zajazdu. Bolo by fajn na konci mat este 2 oddychove dni pri mori, len sa rochnit pred odchodom :). DAKUJEM za uzasny zazitok. Uz sa tesim na dalsi trip!

Lenka Polakovicova Ázia

Dakujem za moznost zucastnit sa zajazdu, bol to skvely zazitok. Osobitne by som rad vyzdvihol nasu sprievodkynu Henrietu Vantovu, ktora bola skvela, velmi ochotna, priatelska a dobre organizovana. Velmi rychlo dokazala reagovat aj na meniace sa podmienky.

Miroslav Baránek Ázia

Postavenie zájazdu sa mi páčilo, bola to všehochuť, nielen pamiatky, ale aj príroda a život ľudí, ich práca. Veľa sme videli a zažili.Ďakujem

Alena Košiarová Ázia

Sprievodkyňa Zuzka bola vždy milá, usmievavá, vtipiná a nápomocná - čo viac si priať. A k tomu som si veľmi užila jej výklady a veľa som sa dozvedela. Ďakujem ešte raz za účasný zájazd a ešte lepšie spomienky.

Natália S. Ázia

Chcel by som vyzdvihnúť prácu sprievodkyne Henriety.S takýmito mladými, rozhľadenými, ochotnými a trpezlivými sprievodcami má vaša CK výbornú perspektívu do budúcnosti.

Norbert Buš Ázia

Z NÁŠHO MAGAZÍNU

Spoznajte nás bližšie

Video blog

Viac informácií

Premietania

Viac informácií