CK Victory Travel - Nikaragua

Nikaragua - poznávacie zájazdy a dovolenky

CK Victory Travel - Nikaragua

PREČO Nikaragua S VICTORY TRAVEL

Vydajte sa na poznávací zájazd do najpriateľskejšej a najväčšej krajiny Strednej Ameriky, Nikaraguy s CK Victory Travel. Naše precízne zostavené itineráre odhaľujú ikonické pamiatky, od koloniálneho kúzla Granady až po nedotknutú krásu ostrova Ometepe. Okrem poznávania hlavného mesta Managua sa spoločne s našimi skúsenými sprievodcami vydáte na dobrodružstvo poznania do národného parku Volcán Masaya, na plavbu po jazere Nicaragua, kde budete pozorovať sladkovodné žraloky. Ponorte sa do zložitých historických súvislostí a spoznajte živú miestnu kultúru. Vyberte si Victory Travel pre bezproblémovú dovolenku v Strednej Amerike. 

NAJBLIŽŠIE ZÁJAZDY do Nikaraguy

POVEDALI O Nikarague S VICTORY TRAVEL

Povedali o nás - Victory Travel
Povedali o nás - Victory Travel
Povedali o nás - Victory Travel
Povedali o nás - Victory Travel
Povedali o nás - Victory Travel
Povedali o nás - Victory Travel
Povedali o nás - Victory Travel
Povedali o nás - Victory Travel

Sprievodca Tamo bol vynikajúci. Vždy nás zobral na lokálne turistické jedlá a miesta, čo sme všetci veľmi ocenili. Ďakujem za super prístup ako cestovke tak aj Tamovi.

Peter D. Amerika

Cesta je veľmi dobre pripravená. Videli sme prierez strednou Amerikou a aj vďaka super sprievodcovi Tamovi bol tento zájazd skutočným dobrodružstvom a zážitkom!

Majka Z. Amerika

Celkovo veľká spokojnosť so zájazdom aj so sprievodcom Tamom. Tamo je skvelý sprievodca a hlavne skvelý človek. Radi s ním pôjdeme na akýkoľvek zájazd z ponuky Victory.

Stanislav M. Amerika

Bolo úplne super - na 100%. Super ubytovanie, super jedlo - hlavne street food. Sprievodca Tamo je veľmi priateľský, spontánny, pro-klientsky orientovaný. Naozaj 100% spokojnosť so všetkým.

Ivana K. Amerika

Zájazd bol veľmi pestrý - príroda, pamiatky, chuťové vnemy :) Sprievodca Tamo bolo mimoriadne skvelý, ochotný, ústretový. Na celom zájazde sa zišla skvelá partia rovnako zanietených ľudí po poznávaní, čo celý zážitok zo zájazdu len umocnilo.

Ivana H. Amerika

Sprievodca Tamo bola fantastický a lepšieho som ešte nikde nemala. Mal skvelý prehľad o všetkých navštívených krajinách. Celková trasa zájazdu bola úplne dokonalá a nabudúceho pôjdem určite len s vami.

Alena R. Amerika

Vysoko oceňujem prácu sprievodcu Tama a všetkých lokálnych sprievodcov. Bol to vynikajúci výkon a odnášam si skvelé zážitky.

Anna B. Amerika

Trasa zájazdu bola úplne super. Sprievodca Tamo na jednotku, veselý, kompetentný, keď treba rázny, všetko výborne zorganizoval, mal kopu informácií a určite patrí medzi TOP sprievodcov.

Viera Š. Amerika

Z NÁŠHO MAGAZÍNU

Spoznajte nás bližšie

Video blog

Viac informácií

Premietania

Viac informácií