Zájazd CK Victory Travel - SANTORINI - NAJROMANTICKEJŠÍ OSTROV GRÉCKA

SANTORINI - NAJROMANTICKEJŠÍ OSTROV GRÉCKA

Dĺžka pobytu

6 dní

Náročnosť

1 z 5

Počet osôb max.

16

Hodnotenie

98%

Atmosféra kamenných uličiek, nádherné pláže, fantastická kuchyňa a opojné víno. Objavte najromantickejší ostrov Grécka, Santorini, na našom pobytovo-poznávacom zájazde. Pompeje Egejského mora, najpôvabnejší ostrov Európy, či stratený raj. To všetko sú prívlastky, ktoré sa spájajú s ostrovom Santorini. Santorini je od vás vzdialené len 2 hodiny priameho letu z Viedne.

Možnosť individuálneho predĺženia zájazdu. Viac informácii v kancelárií. 
Typ zájazdu:

TERMÍNY ZÁJAZDU S CENAMI

Radi by ste s nami cestovali, ale ešte vám chýba zopár údajov pre konečné rozhodnutie? Stlačte tlačidlo "Mám otázku" a my sa vám ozveme. Želáme si, aby ste mali dobrý pocit, že ste si nás vybrali.

PLÁN CESTY A ĎALŠIE PODROBNOSTI

1. deň:

Príchod na ostrov bohyne lásky, romantická Fira

Z Viedne odlietame krátkym priamym letom na Santorini. O tom, že je to skutočne najromantickejší ostrov Grécka sa presviedčame hneď od začiatku, pri pohľade z okna lietadla. Presunieme sa na východné pobrežie, kde sa ubytujeme v príjemnom 3* hoteli len pár metrov od pláže (možnosť príplatku za 5* hotel). Po osobnom voľne a zvítaní sa s egejským morom nás čaká prehliadka rozprávkového mesta Fira. Prehliadku máme už v cene zájazdu. Úzke dláždené uličky, tradičná kykladská architektúra, modré kupoly kostolíkov a výhľady na nekonečné more z vysokých útesov. Fira, mesto zapustené do skál vám učaruje atmosférou námestí, ruchom obchodíkov a tržníc. Nahliadneme aj do pravoslávnej katedrály, ktorá bola znovu postavená po zemetrasení v roku 1956. Neobyčajne krásna krajina podnecuje našu fantáziu. Necháte sa zlákať vôňou skvelého jedla z miestnych taverničiek? Najlepšie si vychutnáte úchvatný západ slnka na terase reštaurácie s pohárom dobrého vína a čerstvým gréckym šalátom. Večer presun do hotela v plážovom letovisku.

2. deň:

Relax na pláži, výlet do gréckych Pompejí, červená pláž a rozprávková Oia

3. deň:

Plavba na vulkanické ostrovy, horúce pramene, najvyššia hora ostrova a stredoveké mestá

4. deň:

Najkrajšie pláže ostrova a chutné víno

5. deň:

Voľno na pláži, alebo objavovanie ďalších zákutí ostrova

6.deň:

Rozlúčka so Santorini

Cena zahŕňa

  • Medzinárodnú letenku
  • Príručnú batožinu (malá taška)
  • Sprievodcu CK Victory Travel 
  • Ubytovanie v 3* hoteli v blízkosti pláže Kamari alebo Perissa s raňajkami ( Hotel Marianna, Hotel Porto Perissa alebo podobný)
  • Výlet do mesta Fira a jeho prehliadku
  • Vlastnú prenajatú dopravu
  • Poistenie CK proti insolventnosti
  • Letiskové poplatky, palivové taxy a servisné príplatky

Cena nezahŕňa

Príplatok za jednolôžkovú izbu: 450 €*

Príplatok za 5* hotel - napr. Nissia Beach Apartments & Suites: cca 580 € / osoba / pobyt (presná cena bude upresnená)

V cene zájazdu je letenka s batožinou max. do 10 kg s rozmermi 40 x 30 x 20 cm (možnosť doplatiť si väčšiu batožinu podľa aktuálneho cenníka leteckej spoločnosti)

*V prípade, že cestujete na zájazd sami, ponúkame Vám možnosť doubytovania s iným samostatne cestujúcim klientom rovnakého pohlavia. Stačí, ak v prihláške zadáte, že máte záujem o doubytovanie. Ak Vám spolubývajúceho nenájdeme, preplatíme Vám príplatok za 1-lôžkovú izbu až do výšky 250 €!
Klíma Grécka je väčšinou stredomorská Zimy sú mierne, vlhké, ale leto je suché a horúce.
Priemerná teplota mora od júna do augusta je 21-24 °C. 
Santorini je jeden z najjužnejších ostrovov súostrovia Kyklady. Počas hlavnej sezóny - v lete - teploty priemerne dosahujú 27-28 °C. 
  • Do Grécka nepotrebujete pas, bude vám stačiť platný občiansky preukaz. Minimálna doba platnosti dokladu nie je stanovená. Dôležité je, aby bol cestovný doklad občana EÚ platný v dobe vstupu a výstupu z krajiny.
  • Do Grécka nie je potrebné si vybavovať víza.
 

Z NÁŠHO MAGAZÍNU

Spoznajte nás bližšie

Santorini - Juraj Uvíra

18.07.2024

Dnes sa pozrieme na veľmi populárne a preslávené miesto, ktoré pravidelne zaplav...

0:00 / 0:00
O nás | CK Victory Travel

DOBRODRUŽSTVO
POZNANIA

Dobrodružno poznávacie zájazdy do celého sveta organizujeme už od roku 2003. Garantujeme autentické cestovateľské zážitky na celý život, priateľský prístup a kvalitných sprievodcov.

Cestujeme v malých skupinkách, aby ste sa necítili ako na teambuildingu čínskej fabriky. ;-) S nami uvidíte, ochutnáte a spoznáte
svet aj nad rámec programu zájazdu - s nami sa dostanete každej krajine pod kožu. Naše ceny sú konečné a transparentné. Chcete cestovať so svojimi priateľmi vo vami zvolenom termíne? Radi vám pripravíme ponuku na mieru, presne podľa vašich požiadaviek.

ZOBRAZIŤ VIAC

Povedali o nás

SANTORINI - NAJROMANTICKEJŠÍ OSTROV GRÉCKA
SANTORINI - NAJROMANTICKEJŠÍ OSTROV GRÉCKA
SANTORINI - NAJROMANTICKEJŠÍ OSTROV GRÉCKA
SANTORINI - NAJROMANTICKEJŠÍ OSTROV GRÉCKA
SANTORINI - NAJROMANTICKEJŠÍ OSTROV GRÉCKA

Skveli sprievodcovia, skvela partia ludi 👍🏻😉 dakujeme

Alexandra Smolejova Európa

Perfektný zájazd poznávaco-pobytový. Skvele výlety pre každého. Výhodou sú malé skupinky. Perfektní sprievodcovia.

Lucia Majerníková Európa

Dovolenka na Santorini bola najlepšia akú som zažila, Juraj bol naša istota. Budúci rok by som sa chcela zúčastniť zájazdu na Bali s Jurajom Uvírom.

Anna Trúsiková Európa

Ubytovanie na Santorini super, sprievodca Henrietka velmi mila a ochotna, videla som co sa dalo, som spokojna, rada pojdem s Vami aj nabuduce.

Alena Kocnárová Európa

Ďakujem veľmi pekne za krásnu dovolenku na Santorini, program bol výborný a vedúca Henka je proste skvelá, starala sa o nás super celý čas, išla by som s ňou kamkoľvek.

Eliška Hlavatá Európa

NEWSLETTER - NOVINKY PRIAMO NA VÁŠ E-MAIL

Získajte prehľad o špeciálnych ponukách, akciách a novinkách CK Victory Travel