Zájazd CK Victory Travel - KUBA - NA MAXIMUM

KUBA - NA MAXIMUM

Dĺžka pobytu

16 dní

Náročnosť

2 z 5

Počet osôb max.

20

Hodnotenie

98%

Kuba, Ostrov slobody, kde sa mieša kapitalizmus, komunizmus, náboženstvo a horúca krv. Pozitívna energia sa vám vlieva do žíl od prvého momentu a hreje ako kubánsky rum. Nechajte sa pohltiť éterickou salsou a vôňou cigár. Objavte najkaribskejšie mestá celej Kuby, malebný vidiek, najkrajšie pláže Karibiku aj Atlantiku a srdce kubánskej revolúcie. Komplexný okruh celým Ostrovom slobody. Na záver si oddýchnete v 4* hoteli All inclusive na plážach Varadera. 
Typ zájazdu:

TERMÍNY ZÁJAZDU S CENAMI

Radi by ste s nami cestovali, ale ešte vám chýba zopár údajov pre konečné rozhodnutie? Stlačte tlačidlo "Mám otázku" a my sa vám ozveme. Želáme si, aby ste mali dobrý pocit, že ste si nás vybrali.

PLÁN CESTY A ĎALŠIE PODROBNOSTI

1. deň:

Havana nikdy nespí

Odlet z Viedne kvalitnou leteckou spoločnosťou. V lietadle si pozriete dobrý film a dáte si chutný obed. Prílet na Kubu vo večerných hodinách. Presun do centra Havany našou kvalitnou prenajatou dopravou bude trvať asi 30 minút. Začnete s nami oslavu života už v prvý večer? Atmosféra je tu nákazlivo pohodová a sme v meste, kde zábava nikdy nekončí. Dajte si svoj prvý pohárik pravého kubánskeho rumu a nechajte sa unášať rytmom salsy. Vaša dovolenka na Kube práve začína.

2. deň:

Všetky tváre Havany

3. deň:

Život = kabaret

4. deň:

NP Viňales, tabakové plantáže a tie najlepšie cigary

5. deň:

Čaro koloniálne Kuby: Cienfuegos a Trinidad

6. deň:

Karibská pohoda, leguány na panenskom ostrove Cayo Blanco

7. deň:

Rozbité cesty, žiadni turisti a tá pravá Kuba

8. deň:

Santiago de Cuba – srdce revolúcie

9. deň:

Najkrajše pláže sú v Guardalavaca

10. deň:

All inclusive na najkrajších plážach Atlantiku

11. deň:

Druhý najväčší koralový útes na svete

12. deň:

Che Guevara – tvár revolúcie

13. deň:

Varadero All inclusive

14. deň:

Varadero All inclusive, kúpanie s delfínmi

15. deň:

Rekapitulácia zážitkov

16. deň:

Prílet domov

Cena zahŕňa

 • Medzinárodnú letenku
 • Batožinu do podpalubia (počet kg v závislosti od leteckej spoločnosti)
 • Sprievodcu CK Victory Travel
 • Miestnych sprievodcov
 • Prehliadku všetkých navštívených miest
 • Ubytovanie v 3* hoteloch s raňajkami formou švédskych stolov a bazénom
 • 5x ALL INCLUSIVE
 • Polpenzia počas celého zájazdu okrem Havany
 • 4* hotel v Havane s raňajkami alebo ubytovanie v súkromí v tzv. casas particulares
 • 4* hotel ALL INCLUSIVE na Varadere
 • Dopravu prenajatým pohodlným klimatizovaným autobusom,
 • Poistenie CK proti insolventnosti
 • Letiskové poplatky, palivové taxy a servisné príplatky

Cena nezahŕňa

Šetríme Vašu peňaženku počas celého zájazdu a preto sme okrem raňajok zahrnuli do ceny aj večere. 4* hotel HOTEL STARFICH 4PALMAS alebo LAS PALMAS VARADERO s ALL INCLUSIVE (príp. iný 4* hotel na Varadere) sme tiež zahrnuli do základnej ceny. Preto si dôkladne porovnajte programy iných cestovných agentúr, kde je zväčša bežným pravidlom, že si vyššiu kategóriu hotela klient pripláca. Poznávacie zájazdy na Kubu v tomto rozsahu sme začali organizovať ako prvá slovenská CK.
Príplatok za jednolôžkovú izbu: 450 €*
*V prípade, že cestujete na zájazd sami, ponúkame Vám možnosť doubytovania s iným samostatne cestujúcim klientom rovnakého pohlavia. Stačí, ak v prihláške zadáte, že máte záujem o doubytovanie. Ak Vám spolubývajúceho nenájdeme, preplatíme Vám príplatok za 1-lôžkovú izbu až do výšky 250 €!
Kuba má počas celého roka príjemne vysoké teploty s vyššou vlhkosťou vzduchu. Udržujú sa stabilne bez výraznejších výkyvov, užijete si tak veľa krásnych slnečných dní. Teploty sú do 32 ºC v najteplejších mesiacoch a málokedy klesnú pod 21 ºC. Teplota v noci tu málokedy klesne pod 20 ºC. Kuba má dve ročné obdobia. Suchšie obdobie trvá od novembra do apríla a naopak daždivejšie obdobie je od mája do októbra. V januári dosahujú teploty  príjemných 21 ºC a v júli sa priemerná teplota pohybuje okolo 27 ºC.  Január a apríl sú najslnečnejšie mesiace v roku. Mesiace s najvyššími teplotami sú uprostred leta. Na horách je samozrejme chladnejšie a na juhu Kuby je vždy najteplejšie. 
 • Na Kubu potrebujete pas. 
 • Platnosť pasu musí byť minimálne 6 mesiacov po návrate.
 • Na Kubu potrebujete víza / turistickú kartu, ktorú Vám zabezpečí naša CK a bude odovzdaná pred nástupom na zájazd. Platnosť tejto karty je 90 dní. 
 • Cena za víza je 30 eur.
 
 
 
 
 
 

Z NÁŠHO MAGAZÍNU

Spoznajte nás bližšie

Spiritualita a marxizmus na Kube - Michal Škrek

05.06.2024

Lekár, sprievodca a milovník filozofie Michal Škrek. Medicínu vyštudoval v Špani...

0:00 / 0:00

Hudobná kultúra Kuby - Silvia Ruppeldtová

08.04.2015

Hudba je najvýraznejším kultúrnym prejavom Kuby. Silvia Ruppeldtová porozpráva o...

0:00 / 0:00

Život a štúdium na Kube - Silvia Rupeldtová

24.09.2014

Sprievodkyňa Silvia Rupeldtová študovala na Havanskej univerzite latinskoamerick...

0:00 / 0:00
O nás | CK Victory Travel

DOBRODRUŽSTVO
POZNANIA

Dobrodružno poznávacie zájazdy do celého sveta organizujeme už od roku 2003. Garantujeme autentické cestovateľské zážitky na celý život, priateľský prístup a kvalitných sprievodcov.

Cestujeme v malých skupinkách, aby ste sa necítili ako na teambuildingu čínskej fabriky. ;-) S nami uvidíte, ochutnáte a spoznáte
svet aj nad rámec programu zájazdu - s nami sa dostanete každej krajine pod kožu. Naše ceny sú konečné a transparentné. Chcete cestovať so svojimi priateľmi vo vami zvolenom termíne? Radi vám pripravíme ponuku na mieru, presne podľa vašich požiadaviek.

ZOBRAZIŤ VIAC

Povedali o nás

KUBA - NA MAXIMUM
KUBA - NA MAXIMUM
KUBA - NA MAXIMUM
KUBA - NA MAXIMUM
KUBA - NA MAXIMUM

S Victory Travel sme boli 2x, na Kube a v Ázii. Obidva zájazdy boli super, dobre zorganizované, so zaujímavým programom a vynikajúcimi sprievodcami. Sme radi, že sme to zažili a tešíme sa na ďalšie poznávačky :)

Mária Nagyová Amerika

Bolo výborne a som veľmi rada, že sme videli aj tú "skutočnú" Kubu, nie len krásne rezorty. Sprievodkyňa pani Pravdová bola výborná a plná vedomosti, mala výborný prístup a vytvárala rodinnú atmosféru.

Lucia M. Amerika

Skvelo premyslený a aj zrealizovaný program. Sprievodkyňa p. Pravdová bola najúžasnejšia, mala šikoký záber, množstvo vedomostí a veľmi ľudský prístup.

Naďa K. Amerika

Veľmi oceňujem starostlivosť a ústretovosť sprievodkyne p. Vierky Pravdovej. Asi tak by mal fungovať správny sprievodca. Navyše tým, že žije na Kube dlho nám pomohla nahliadnúť hlbšie do histórie a pravej kubánskej duše.

Anton M. Amerika

Sprievodca Matúš Šimo. Profesional ako málokto. Ako bonus priateľský prístup a starostlivosť počas celej trasy. Topka. Gustávo, kubánsky sprievodca, chodiaca encyklopédia a šofér, ktorý nás bezpečne vozil 2600 km po kubánskych cestách 😊. Fantázia! Na 200%.

Dagmar Jančurova Amerika

NEWSLETTER - NOVINKY PRIAMO NA VÁŠ E-MAIL

Získajte prehľad o špeciálnych ponukách, akciách a novinkách CK Victory Travel