Zájazd CK Victory Travel - LYŽOVAČKA V GRUZÍNSKU - STREDISKO GUDAURI

LYŽOVAČKA V GRUZÍNSKU - STREDISKO GUDAURI

Dĺžka pobytu

8 dní

Náročnosť

2 z 5

Počet osôb max.

16

Hodnotenie

98%

Predstavte si, že vás ráno zobúdza slnko, opierajúce sa o zasnežené vrcholy Kaukazu. Dáte si chutné raňajky a lyžovačka snov sa začína. Čakajú vás kilometre upravovaných svahov, pohodlné sedačkové lanovky a rozsiahle freeride zóny s čerstvým prašanom, ktoré budete mať takmer sami pre seba. Z hôr Kaukazu sa potom vydáte objavovať čaro kultúrneho Tbilisi, budete spoznávať miestu históriu, ochutnávať to najlepšie gruzínske víno a špeciality miestnej kuchyne. Že môže byť? Tak poďte tento rok s nami lyžovať do Gruzínska!

Alpy aj Pyreneje majú svoje čaro, ale ich sláva a ľahký prístup viedli k nadmernému rozvoju turizmu a davom ľudí v strediskách. Myšlienka mať svahy pre seba, jazdiť v panenskom prašane a vychutnávať si krásu horskej divočiny je v Gruzínsku stále realitou.
Typ zájazdu:

TERMÍNY ZÁJAZDU S CENAMI

Radi by ste s nami cestovali, ale ešte vám chýba zopár údajov pre konečné rozhodnutie? Stlačte tlačidlo "Mám otázku" a my sa vám ozveme. Želáme si, aby ste mali dobrý pocit, že ste si nás vybrali.

PLÁN CESTY A ĎALŠIE PODROBNOSTI

01. deň:

Saperavi vo vrcholoch Kaukazu, jazero Žinvali a zámok Ananuri

Odlet z Viedne a prílet do Kutaisi. Colník nám skontroluje pas a so slovami „Welcome to Georgia“ každému podá fľašu červeného Saperavi – najlepšej odrody gruzínskeho vína. Gruzínska pohostinnosť nás víta už pár minút po pristátí. Našou súkromnou dopravou sa po vojenskej ceste drsným vidiekom presúvame na sever. Zastavujeme pri scénickom jazere Žinvali. Presunieme sa až do strediska Gudauri (2196 m.n.m.) v srdci Kaukazu. Ubytujeme sa v hoteli priamo na svahu. Večera v kvalitnej reštaurácii s domácou kuchyňou. Khachapuri, Khinkali, Mtsvadi, či Lobio – čo ochutnať skôr?
02. deň:

Lyžovačka v stredisku Gudauri

03. deň:

Lyžovačka v stredisku Gudauri, alebo jazda v prašane

04. deň:

Lyžovačka v stredisku Gudauri, alebo adrenalínový heliskiing

05. deň

Lyžovačka v Gudauri

06. deň:

Lyžovačka v Gudauri

07. deň

Tbilisi

08. deň:

Prelet do Viedne a návrat domov

Cena zahŕňa

 • Medzinárodnú letenku
 • Batožinu do podpalubia (23kg)  príručnú batožinu (8 kg)
 • Sprievodcu CK Victory Travel 
 • Prehliadky všetkých navštívených miest
 • Ubytovanie v hoteli s raňajkami v stredisku Gudauri
 • Ubytovanie v 4* hoteli Boutique Hotel Khokhobi v centre starého Tbilisi s raňajkami (alebo podobnom na rovnakej úrovni)
 • Skipass v stredisku Gudauri na celý pobyt 
 • Prehliadku všetkých navštívených miest
 • Miestnu pozemnú dopravu
 • Cestné poplatky
 • Poistenie CK proti insolventnosti
 • Letiskové poplatky, palivové taxy a servisné príplatky

Cena nezahŕňa

Prenájom lyžiarskej výstroje priamo v stredisku stojí cca 10 €/ deň / set (lyže + lyžiarky + palice alebo snowboard + topánky).
Ak si chcete priniesť vlastnú lyžiarsku výstroj, príplatok za takúto batožinu je 80 €.

Poradie navštívených miest sa môže meniť v závislosti od času príletu a odletu.
Príplatok za jednolôžkovú izbu - 160 € *
*V prípade, že cestujete na zájazd sami, ponúkame Vám možnosť doubytovania s iným samostatne cestujúcim klientom rovnakého pohlavia. Stačí, ak v prihláške zadáte, že máte záujem o doubytovanie. Ak Vám spolubývajúceho nenájdeme, preplatíme Vám príplatok za 1-lôžkovú izbu až do výšky 250 €!
Ak by ste mali záujem zvýšiť si komfort Vášho ubytovania: 
 • Príplatok za 4* hotel Gudauri LOFT s welness - 170 € 
 • Príplatok za jednolôžkovú izbu v 4* hoteli LOFT s welness - 340 €
Podnebie v nížinách je teplé, subtropické s vysokým objemom zrážok. Na východe krajiny prevláda kontinentálne podnebie s menším množstvo zrážok. Priemerná ročná teplota v okolí hlavného mesta sa pohybuje okolo 1 stupňov v januári po 24 stupňov v júli.
 • Do Gruzínska budete potrebovať buď platný cestovný pas alebo v prípade priameho letu z krajiny Schengenskej dohody postačuje cestovať s občianskym preukazom.
 • Do Gruzínska nepotrebujete víza.
 
O nás | CK Victory Travel

DOBRODRUŽSTVO
POZNANIA

Dobrodružno poznávacie zájazdy do celého sveta organizujeme už od roku 2003. Garantujeme autentické cestovateľské zážitky na celý život, priateľský prístup a kvalitných sprievodcov.

Cestujeme v malých skupinkách, aby ste sa necítili ako na teambuildingu čínskej fabriky. ;-) S nami uvidíte, ochutnáte a spoznáte
svet aj nad rámec programu zájazdu - s nami sa dostanete každej krajine pod kožu. Naše ceny sú konečné a transparentné. Chcete cestovať so svojimi priateľmi vo vami zvolenom termíne? Radi vám pripravíme ponuku na mieru, presne podľa vašich požiadaviek.

ZOBRAZIŤ VIAC

NEWSLETTER - NOVINKY PRIAMO NA VÁŠ E-MAIL

Získajte prehľad o špeciálnych ponukách, akciách a novinkách CK Victory Travel