Zájazd CK Victory Travel - PETROHRADSKÉ BIELE NOCI

PETROHRADSKÉ BIELE NOCI

Dĺžka pobytu

Náročnosť

3 z 5

Počet osôb max.

Hodnotenie

98%

Benátky severu, najeurópskejšie mesto Ruska, najsevernejšie položená metropola sveta a jedno z najkrajších a najinšpiratívnejších miest zeme. Zažite neopakovateľnú atmosféru Petrohradu počas bielych nocí, spoznajte jeho históriu aj dynamicky život dneška. 
Typ zájazdu:

TERMÍNY ZÁJAZDU S CENAMI

Radi by ste s nami cestovali, ale ešte vám chýba zopár údajov pre konečné rozhodnutie? Stlačte tlačidlo "Mám otázku" a my sa vám ozveme. Želáme si, aby ste mali dobrý pocit, že ste si nás vybrali.

PLÁN CESTY A ĎALŠIE PODROBNOSTI

1. deň:

Prílet do jedného z najkrajších miest Európy, ale aj sveta. Nevský prospekt a prvá vodka

Odlet z Bratislavy/Viedne a prílet do Petrohradu, jedného z najkrajších európskych miest. Uvidíme Aničkov most ozdobený štyrmi sochami, ale aj Aničkov palác, sochu Kataríny veľkej, slávne Puškinovo divadlo, Kazaňskú katedrálu a mnoho ďalších dominánt mesta pri prechádzke po Nevskom prospekte. Presunieme sa na Palácove námestie a po prvý krát budeme obdivovať zimný palác, či slávny Alexandrov stĺp. Na večeru ochutnáme miestne špeciality a započúvame sa do srdečného spevu miestnych pouličných umelcov.
2. deň:

Prehliadka najznámejších dominánt mesta, Aurora, Ermitáž, plavba po kanáloch, chrám svätého Izáka, chrám preliatej krvi a ďalšie

3. deň:

Petrodvorec a Cárske selo

4. deň:

Odlet domov

Cena zahŕňa

 • Medzinárodnú letenku
 • Príručnú batožinu (malý kufrík do 10 kg)
 • Sprievodcu CK Victory Travel a miestneho sprievodcu
 • Prehliadku všetkých navštívených miest
 • Ubytovanie s raňajkami
 • Transfery na letisko v Petrohrade
 • Prenajatú dopravu počas city tour
 • Kvalitný program
 • Organizačné zabezpečenie víz a víza
 • Poistenie CK proti insolventnosti
 • Letiskové poplatky, palivové taxy a servisné príplatky

Cena nezahŕňa

Biele noci zažijeme len v júnových a v júlových termínoch, avšak aj v apríli, máji a auguste budú dni o niečo dlhšie ako v tom istom období u nás. :)
Príplatok za jednolôžkovú izbu: 340 €
V Petrohrade prevláda vlhké pevninské podnebie. Letá bývajú chladné a upršané. Teploty v letných mesiacoch sa pohybujú v priemere okolo 22°C. Naopak zimy sú dlhé a veľmi chladné.
 • Do Ruska potrebujete platný cestovný pas. Platnosť cestovného pasu občana SR, ktorý cestuje do Ruska, musí byť minimálne 6 mesiacov po ukončení platnosti víza a obsahovať aspoň 5 voľných strán (z toho 2 dvojstrany). 
 • Do Ruska budete potrebovať víza. O vízum možno požiadať na veľvyslanectve Ruskej federácie príslušnom podľa štátu pobytu občana SR alebo vo vízovom centre Ruskej federácie. Získať ruské vízum na hraničnom priechode nie je možné.
 

Z NÁŠHO MAGAZÍNU

Spoznajte nás bližšie

PETROHRAD, to nie je Rusko (2. časť)

18.06.2020 Martina Trginová

PREČÍTAŤ

NA CESTE_FM Petrohrad

30.07.2014

0:00 / 0:00
O nás | CK Victory Travel

DOBRODRUŽSTVO
POZNANIA

Dobrodružno poznávacie zájazdy do celého sveta organizujeme už od roku 2003. Garantujeme autentické cestovateľské zážitky na celý život, priateľský prístup a kvalitných sprievodcov.

Cestujeme v malých skupinkách, aby ste sa necítili ako na teambuildingu čínskej fabriky. ;-) S nami uvidíte, ochutnáte a spoznáte
svet aj nad rámec programu zájazdu - s nami sa dostanete každej krajine pod kožu. Naše ceny sú konečné a transparentné. Chcete cestovať so svojimi priateľmi vo vami zvolenom termíne? Radi vám pripravíme ponuku na mieru, presne podľa vašich požiadaviek.

ZOBRAZIŤ VIAC

Povedali o nás

PETROHRADSKÉ BIELE NOCI
PETROHRADSKÉ BIELE NOCI

Rada by som vyzdvihla prácu sprievodkyne Zuzky Hermanovej, ktorá pracovala s plným nasadením a bola vynikajúca. Všetky navštívené miesta sa mi veľmi páčili a určite toto nebol môj posledný zájazd s vami.

Ľudmila D. Európa

Naozaj skvelý zájazd. Bolo to nad očakávanie. Treba ale povedať, že prístup sprievodkyne Zuzky H. to umocnil. Bola veľmi zdatná, spoľahlivá, príjemná a plne orientovaná na klienta. Vedela reagovať na všetko. Taktiež boli skvelo vybraté všetky miesta, na ktorých sme boli. Vďaka!

Martina M. Európa

NEWSLETTER - NOVINKY PRIAMO NA VÁŠ E-MAIL

Získajte prehľad o špeciálnych ponukách, akciách a novinkách CK Victory Travel