Zájazd CK Victory Travel - SNEHOBIELA SIBÍR

SNEHOBIELA SIBÍR

Dĺžka pobytu

Náročnosť

3 z 5

Počet osôb max.

Hodnotenie

98%

Všimli ste si, aké početné zastúpenie fantastických propagačných záberov zo Sibíri je nafotené v zime? Či už snehom pokryté kupoly starobylého Kremľa v historickom meste Toboľsk, nekonečná, biela tajga, ktorej stredom prechádza najlegendárnejšia železnica sveta alebo blankytne modrý, čarokrásny ľad pokrývajúci obrovské a najstaršie jazero sveta - Bajkal... A túto rozprávku stále ešte neobjavili davy turistov... Poďte s nami na najkrajšie miesta Ruska v pre neho takom magickom ročnom období.


OZNAM!
Ako gesto na vyjadrenie nášho postoja k súčasnej situácií sme sa rozhodli pozastaviť predaj všetkých našich zájazdov do Ruska. 

TERMÍNY ZÁJAZDU S CENAMI

Radi by ste s nami cestovali, ale ešte vám chýba zopár údajov pre konečné rozhodnutie? Stlačte tlačidlo "Mám otázku" a my sa vám ozveme. Želáme si, aby ste mali dobrý pocit, že ste si nás vybrali.

PLÁN CESTY A ĎALŠIE PODROBNOSTI

Cena zahŕňa

 • Medzinárodnú letenku
 • Sprievodcu CK Victory Travel
 • Vlakové lístky podľa programu
 • Ubytovanie v kvalitných hoteloch podľa programu s raňajkami
 • Mikrobusovú dopravu
 • Trojdňový výlet na Bajkal
 • Organizačné zabezpečenie víz
 • Poistenie CK proti insolventnosti
 • Letiskové poplatky, palivové taxy a servisné príplatky.
 
 /*Sprievodcu CK Victory Travel, 3x nocľah v kvalitnom hoteli s raňajkami, vstupné do múzeí, dopravu džípmi a na snežnom skútri s profesionálnym tímom, výlet na lenské stĺpy s obedom, let na trase Irkutsk – Jakutsk, poistenie CK proti insolventnosti, letiskové poplatky, palivové taxy a servisné príplatky.    /*platí pre fakultatívny výlet do Jakutska

Cena nezahŕňa

Na tomto zájazde je možnosť cestovať až do srdca ruskej republiky Sacha. Využite FAKULTATÍVNY VÝLET DO JAKUTSKA (735 EUR): Navštívime mesto JAKUTSK. Toto takmer 300-tisícové mesto je najväčšie na svete, ktoré leží na permafroste. S večne zamrznutou pôdou úzko súvisí ďalšia atrakcia, na svete jediné MÚZEUM MAMUTA. Na večeru nás čakajú skvelé jakutské špeciality, ako napríklad šalát indigirka alebo národný sladký KERČECH. Nocľah v kvalitnom hoteli. A najväčšia atrakcia? Lenské stolby v zime!
Príplatok za jednolôžkovú izbu: 190 €. 
Príplatok za jednolôžkovú izbu: 110 €*/platí pre fakultatívny výlet do Jakutska
 • Do Ruska potrebujete platný cestovný pas. Platnosť cestovného pasu občana SR, ktorý cestuje do Ruska, musí byť minimálne 6 mesiacov po ukončení platnosti víza a obsahovať aspoň 5 voľných strán (z toho 2 dvojstrany). 
 • Do Ruska budete potrebovať víza. O vízum možno požiadať na veľvyslanectve Ruskej federácie príslušnom podľa štátu pobytu občana SR alebo vo vízovom centre Ruskej federácie. Získať ruské vízum na hraničnom priechode nie je možné.
 • Platnosť udeleného víza a doba povoleného pobytu, nemusí automaticky zodpovedať údajom, ktoré občan uviedol vo svojej žiadosti o vízum. O dĺžke platnosti udeleného víza rozhoduje vydávajúci orgán. Po vydaní víza si treba dôsledne skontrolovať údaje na vízovej nálepke, osobitne údaj o platnosti víza a počte dní povoleného pobytu. V prípade akéhokoľvek nesúladu údajov na vízovej nálepke s údajmi v pase alebo v prípade, ak platnosť udeleného víza resp. počet dní povoleného pobytu nezodpovedá dĺžke plánovanej cesty, odporúčame ihneď konzultovať možnosť vydania nového víza s ruským veľvyslanectvom.
 

Z NÁŠHO MAGAZÍNU

Spoznajte nás bližšie

12 zaujímavých faktov o Transsibírskej magistrále

18.06.2020 Jesika Žáková

PREČÍTAŤ
O nás | CK Victory Travel

DOBRODRUŽSTVO
POZNANIA

Dobrodružno poznávacie zájazdy do celého sveta organizujeme už od roku 2003. Garantujeme autentické cestovateľské zážitky na celý život, priateľský prístup a kvalitných sprievodcov.

Cestujeme v malých skupinkách, aby ste sa necítili ako na teambuildingu čínskej fabriky. ;-) S nami uvidíte, ochutnáte a spoznáte
svet aj nad rámec programu zájazdu - s nami sa dostanete každej krajine pod kožu. Naše ceny sú konečné a transparentné. Chcete cestovať so svojimi priateľmi vo vami zvolenom termíne? Radi vám pripravíme ponuku na mieru, presne podľa vašich požiadaviek.

ZOBRAZIŤ VIAC

NEWSLETTER - NOVINKY PRIAMO NA VÁŠ E-MAIL

Získajte prehľad o špeciálnych ponukách, akciách a novinkách CK Victory Travel