Zájazd CK Victory Travel - TO NAJLEPŠIE Z RUSKA - PETROHRAD, MOSKVA

TO NAJLEPŠIE Z RUSKA - PETROHRAD, MOSKVA

Dĺžka pobytu

Náročnosť

3 z 5

Počet osôb max.

Hodnotenie

98%

Jedinečný a maximálne komplexný program. Múzeum pod holým nebom s uvoľnenou európskou atmosférou a čerstvý severský vzduch. To je Piťr. Pokojné parky Kolomensko je oproti sústave Stalinových vežiakov v stálici Ruska. Galéria pod zemou v podobe siete moskovského metra so svojimi unikátnymi stanicami. A prazvláštna atmosféra metropoly medzi dvoma kontinentmi. Zažite s nami súčasné Rusko!


Typ zájazdu:

TERMÍNY ZÁJAZDU S CENAMI

Radi by ste s nami cestovali, ale ešte vám chýba zopár údajov pre konečné rozhodnutie? Stlačte tlačidlo "Mám otázku" a my sa vám ozveme. Želáme si, aby ste mali dobrý pocit, že ste si nás vybrali.

PLÁN CESTY A ĎALŠIE PODROBNOSTI

1. deň:

Prílet do jedného z najkrajších miest Európy, ale aj sveta. Nevský prospekt a prvá vodka

Odlet z Bratislavy/Viedne a prílet do Petrohradu, jedného z najkrajších európskych miest. Uvidíme Aničkov most ozdobený štyrmi sochami, ale aj Aničkov palác, sochu Kataríny veľkej, slávne Puškinovo divadlo, Kazaňskú katedrálu a mnoho ďalších dominánt mesta pri prechádzke po Nevskom prospekte. Presunieme sa na Palácove námestie a po prvý krát budeme obdivovať zimný palác, či slávny Alexandrov stĺp. Na večeru ochutnáme miestne špeciality a započúvame sa do srdečného spevu miestnych pouličných umelcov.

2. deň:

Prehliadka najznámejších dominánt mesta, Aurora, Ermitáž, plavba po kanáloch, chrám svätého Izáka, chrám preliatej krvi a ďalšie

3. deň:

Petrodvorec a Cárske selo

4. deň:

Presun do Moskvy a prehliadka mesta. Kremeľ, Treťjakovská galéria, či Chrám nanebovzatia panny Márie

5. deň:

Celodenná prehliadka Moskvy, najvýznamnejšie dominanty mesta

6. deň:

Odlet domov

Cena zahŕňa

 • Medzinárodnú letenku 
 • Príručnú batožinu (malá taška)
 • Batožinu do podpalubia (do 20 kg)
 • Sprievodcu CK Victory Travel a miestnych sprievodcov
 • Prehliadku všetkých navštívených miest
 • Ubytovanie v kvalitných 3 – 4* hoteloch s raňajkami 
 • Rýchlovlak na trase Petrohrad – Moskva
 • V mestách prenajatú dopravu a jazdu metrom
 • Kvalitný sprievodný program
 • Organizačné zabezpečenie víz
 • Poistenie CK proti insolventnosti 
 • Letiskové poplatky, palivové taxy a servisné príplatky

Cena nezahŕňa

Príplatok za jednolôžkovú izbu: 390 €
Pre Moskvu je typické kontinentálne podnebie. Počasie je porovnateľné s našim. Zimy sú však mrazivejšie a veľmi dlhé. Teplota klesá pod -10 °C. V lete sa teplota pohybuje v priemere okolo 20 °C.
Zrážky sa vyskytujú počas celého roka. 
 • Do Ruska potrebujete platný cestovný pas. Platnosť cestovného pasu občana SR, ktorý cestuje do Ruska, musí byť minimálne 6 mesiacov po ukončení platnosti víza a obsahovať aspoň 5 voľných strán (z toho 2 dvojstrany). 
 • Do Ruska budete potrebovať víza. O vízum možno požiadať na veľvyslanectve Ruskej federácie príslušnom podľa štátu pobytu občana SR alebo vo vízovom centre Ruskej federácie. Získať ruské vízum na hraničnom priechode nie je možné.
 •  

Z NÁŠHO MAGAZÍNU

Spoznajte nás bližšie

PETROHRAD, to nie je Rusko (2. časť)

18.06.2020 Martina Trginová

PREČÍTAŤ

NA CESTE_FM Petrohrad

30.07.2014

0:00 / 0:00
O nás | CK Victory Travel

DOBRODRUŽSTVO
POZNANIA

Dobrodružno poznávacie zájazdy do celého sveta organizujeme už od roku 2003. Garantujeme autentické cestovateľské zážitky na celý život, priateľský prístup a kvalitných sprievodcov.

Cestujeme v malých skupinkách, aby ste sa necítili ako na teambuildingu čínskej fabriky. ;-) S nami uvidíte, ochutnáte a spoznáte
svet aj nad rámec programu zájazdu - s nami sa dostanete každej krajine pod kožu. Naše ceny sú konečné a transparentné. Chcete cestovať so svojimi priateľmi vo vami zvolenom termíne? Radi vám pripravíme ponuku na mieru, presne podľa vašich požiadaviek.

ZOBRAZIŤ VIAC

Povedali o nás

TO NAJLEPŠIE Z RUSKA - PETROHRAD, MOSKVA

Sprievodkyňa Zuzka Hermanová bola veľmi spoľahlivá, milá, príjemná, organozačne zdatná a zodpovedná. Veľmi dobrá komunikácia ako s ňou tak aj s kanceláriou pred zájazdom. Hodnotím všetko na 100% a to som náročný :)

Rastislav H. Európa

NEWSLETTER - NOVINKY PRIAMO NA VÁŠ E-MAIL

Získajte prehľad o špeciálnych ponukách, akciách a novinkách CK Victory Travel