Zájazd CK Victory Travel - TRANSSIBÍRSKOU MAGISTRÁLOU Z JEKATERINBURGU DO VLADIVOSTOKU

TRANSSIBÍRSKOU MAGISTRÁLOU Z JEKATERINBURGU DO VLADIVOSTOKU

Dĺžka pobytu

Náročnosť

1 z 5

Počet osôb max.

Hodnotenie

98%

Epická, neopakovateľná cesta obrovským Ruskom, sen každého cestovateľa – dva týždne cez najväčšiu krajinu sveta až k Japonskému moru!


OZNAM!
Ako gesto na vyjadrenie nášho postoja k súčasnej situácií sme sa rozhodli pozastaviť predaj všetkých našich zájazdov do Ruska. 
Typ zájazdu:

TERMÍNY ZÁJAZDU S CENAMI

Radi by ste s nami cestovali, ale ešte vám chýba zopár údajov pre konečné rozhodnutie? Stlačte tlačidlo "Mám otázku" a my sa vám ozveme. Želáme si, aby ste mali dobrý pocit, že ste si nás vybrali.

PLÁN CESTY A ĎALŠIE PODROBNOSTI

1. deň:

Odlet z Viedne do Jekaterinburgu

V tento deň odletíme do štvrtého najväčšieho mesta Ruska, mesta, ktoré sa nachádza na rozhraní Európy a Ázie, do kultúrneho centra URALU –JEKATERINBURG. Svoju mladosť tu prežil velikán ruskej literatúry Maxim Gorkij aj legendárny Rasputin. Je to však aj mesto, v ktorom bol zavraždený posledný ruský cár Mikuláš II. a kde svoju politickú kariéru začínal Boris Jeľcin. Vedeli ste, že Jekaterinburg je tiež centrom ruskej rockovej hudby a kolískou žánru zvaného „ural rock“? Večerný príchod do Jekaterinburgu a nocľah.

2. deň:

Prehliadka Jekaterinburgu a presun z Uralu na Sibír

3. deň:

Omsk – brána Sibíri

4. deň:

Odchod do mesta Krasnojarsk

5. deň:

Príchod do mesta Krasnojarsk a jeho prehliadka

6. deň:

Rezervácia Krasnojarské stolby v srdci sibírskej prírody

7. deň:

Odchod vlakom do Irkutsku

8. deň:

Ostrov Olchon na jazere Bajkal

9. deň:

Mys Choboj – jedno z najkrajších miest nielen na Bajkale, ale na celej ceste

10. deň:

Irkutsk a odlet do centra ruského Ďalekého východu

11. deň:

Sme 30 km od Číny a čaká nás prehliadka Chabarovsku

12. deň:

Takmer na konci - Vladivostok

13. deň:

Výlet na Ruský ostrov a posledné kúsky skvelej prímorskej gastronómie

14. deň:

Odlet domov

Cena zahŕňa

 • Medzinárodnú letenku
 • Batožinu do podpalubia (počet kg v závislosti od leteckej spoločnosti)
 • Sprievodcu CK Victory Travel
 • Ubytovanie na 9 nocí v 3* hoteli s raňajkami (na ostrove Olchon jednoduchší hotel), ak nie je v programe uvedené inak
 • Vlakový lístok druhej triedy na celej trase
 • Let na trase Irkutsk - Chabarovsk
 • Lokálnu dopravu 
 • Celodenný výlet na Mys Choboj na ostrove Olchon - Bajkal 
 • Celodenný výlet do Národného Parku Krasnojarské stolby
 • Organizačné zabezpečenie víz 
 • Poistenie CK proti insolventnosti 
 • Letiskové poplatky, palivové taxy a servisné príplatky

Cena nezahŕňa

Zájazd sme oproti minulým rokom prepracovali na ten najlogickejší variant. Trasu Irkutsk - Chabarovsk, ktorá priemerne trvá vlakom už predsa len pridlhých 56 hodín bez prestávky sme nahradili priamym letom. V tomto zájazde sme nezabudli na prírodu.. Sme presvedčení, že ju nestačí sledovať len z okien vlaku.. Preto si na tomto zájazde vychutnáte aj celodenné výlety za tým najkrajším, kam sa môžeme dostať. Porovnajte náš program s konkurenciou!  
Príplatky: Príplatok za jednolôžkovú izbu: 340 €.
 • Do Ruska potrebujete platný cestovný pas. Platnosť cestovného pasu občana SR, ktorý cestuje do Ruska, musí byť minimálne 6 mesiacov po ukončení platnosti víza a obsahovať aspoň 5 voľných strán (z toho 2 dvojstrany). 
 • Do Ruska budete potrebovať víza. O vízum možno požiadať na veľvyslanectve Ruskej federácie príslušnom podľa štátu pobytu občana SR alebo vo vízovom centre Ruskej federácie. Získať ruské vízum na hraničnom priechode nie je možné.
 • Platnosť udeleného víza a doba povoleného pobytu, nemusí automaticky zodpovedať údajom, ktoré občan uviedol vo svojej žiadosti o vízum. O dĺžke platnosti udeleného víza rozhoduje vydávajúci orgán. Po vydaní víza si treba dôsledne skontrolovať údaje na vízovej nálepke, osobitne údaj o platnosti víza a počte dní povoleného pobytu. V prípade akéhokoľvek nesúladu údajov na vízovej nálepke s údajmi v pase alebo v prípade, ak platnosť udeleného víza resp. počet dní povoleného pobytu nezodpovedá dĺžke plánovanej cesty, odporúčame ihneď konzultovať možnosť vydania nového víza s ruským veľvyslanectvom.

Z NÁŠHO MAGAZÍNU

Spoznajte nás bližšie

O nás | CK Victory Travel

DOBRODRUŽSTVO
POZNANIA

Dobrodružno poznávacie zájazdy do celého sveta organizujeme už od roku 2003. Garantujeme autentické cestovateľské zážitky na celý život, priateľský prístup a kvalitných sprievodcov.

Cestujeme v malých skupinkách, aby ste sa necítili ako na teambuildingu čínskej fabriky. ;-) S nami uvidíte, ochutnáte a spoznáte
svet aj nad rámec programu zájazdu - s nami sa dostanete každej krajine pod kožu. Naše ceny sú konečné a transparentné. Chcete cestovať so svojimi priateľmi vo vami zvolenom termíne? Radi vám pripravíme ponuku na mieru, presne podľa vašich požiadaviek.

ZOBRAZIŤ VIAC

Povedali o nás

TRANSSIBÍRSKOU MAGISTRÁLOU Z JEKATERINBURGU DO VLADIVOSTOKU

Trasa zájazdu bola na 100% - tak som si predstavovala zažiť časť Transsibírskej magistrály. Sprievodca Marek Rybár je mladý a veľmi ústretový sprievodca. Jeho práca s našou skupinkou bola naozaj skvelá.

Anna Š. Európa

NEWSLETTER - NOVINKY PRIAMO NA VÁŠ E-MAIL

Získajte prehľad o špeciálnych ponukách, akciách a novinkách CK Victory Travel